MASCOT STANDARD FRONT2 1

Logo LDK 4

Logo SKS 3

Informujemy, że Twoje dane osobowe osobowe przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Siacisk im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania z Inspektorem Osobowych Dane - Panią Beatą Duch-Kosiorek, napisz pod adresem e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu czasu sprawy sprawy Sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo do ich dostępu danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi

prosimy o kontakt p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Szanowni Państwo,

na prośbę Ministerstwa Edukacji i Nauki przekazujemy broszury pt.: Dzieci w wirtualnej sieci i Nastolatki w wirtualnym tunelu. Zostały one opracowane przez Fundację Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii w Poznaniu.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałai.

Linki do broszury:

Dzieci w wirtualnej sieci

Nastolatki w wirtualnym tunelu

Skład Rady Rodziców

przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi

im. Jana Pawła II w Ciechanowie:

p. Beata Kurek  - Przewodnicząca Rady Rodziców

p. Iwona Dubiło - zastępca Przewodniczącej Rady Rodziców

p. Monika Lewandowska - Skarbnik

p. Andrzej Górski - Przewodniczący Komisji Rewizyjnej

p. Monika Osiecka - członek Komisji Rewizyjnej

p. Małgorzata Infulecka - członek Komisji Rewizyjnej

p. Małgorzata Milewska - członek Komisji Rewizyjnej

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Ciechanowie,

ul. Czarnieckiego 40

Numer konta 62 1240 5282 1111 0000 4889 9857

(w treści należy wpisać - wpłata na RR, imię i nazwisko dziecka, klasa).