Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

Skład Rady Rodziców

przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi

im. Jana Pawła II w Ciechanowie:

p. Beata Kurek  - Przewodnicząca Rady Rodziców

p. Iwona Dubiło - zastępca Przewodniczącej Rady Rodziców