Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

Z okazji Dnia Ziemi uczniowie klas trzecich, klasy IVc i kl. Va pod opieką pań: T.Konarzewskiej, H.Kłosińskiej, B.Klickiej, M.Szpojankowskiej, E.Górskiej, M.Nowakowskiej i A. Naworskiej przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji ekologicznej pod patronatem Fundacji Ekologicznej Arka pisząc Listy dla Ziemi. Ważnym elementem przedsięwzięcia jest przeciwdziałanie niskiej emisji poprzez informowanie uczestników o szkodliwości palenia śmieci w piecach domowych. Akcji towarzyszyła wystawa prac uczniów. Koordynatorem akcji w szkole była Danuta Romkowska.