Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 im. Jana Pawła II w Ciechanowie bierze udział w konkursie "Dzieciaki do rakiet". To ogólnopolska akcja banku BGŻ BNP Paribas, której celem jest promocja aktywności fizycznej wśród dzieci, ich rodziców i nauczycieli. Zgłoszenie polegało na nagraniu jednominutowego filmu związanego z aktywnością ruchową. 60 zwycięzców zostanie wyłonionych w drodze głosowania internautów, a 10 wybiorą organizatorzy. Zwycięskie szkoły zostaną wyposażone w profesjonalny sprzęt tenisowy, dzięki czemu zajęcia z wychowania fizycznego będą jeszcze bardziej atrakcyjne. Zachęcamy do udziału w codziennym głosowaniu, które trwa do 18 grudnia br. Z jednego urządzenia ( telefon, komputer) można oddać maksymalnie 5 głosów dziennie.

Prosimy o wsparcie!!

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

22 kwietnia 2017r. z inicjatywy Prezydenta Miasta Ciechanów - pana Krzysztofa Kosińskiego, uczniowie szkół podstawowych wzięli udział w akcji sadzenia drzew w parku im. Marii Konopnickiej w Ciechanowie. Naszą szkołę reprezentowali członkowie szkolnych kół LOP pod opiekę    p. D. Romkowskiej, p. M. Wygockiej i p. A. Naworskiej oraz uczniowie kl. IVc pod opieką p. B. Kleniewskiej i p. M. Nowakowskiej. Do akcji przyłączyli się również Rodzice naszych uczniów. Sadzenie drzew to jeden z bardzo dobrych sposobów na poprawę stanu środowiska naszej Matki Ziemi. Cieszymy się, że dzięki tej akcji w parku będą rosły posadzone przez nas graby.

red. A. Naworska

zdj. D. Romkowska