logo_bip.gif

chor banner

MASCOT STANDARD FRONT2 1

Logowanie

Odwiedziło nas już:

1380880
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
2806
2452
5258
2806
1380880

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Bezpieczny powrót do szkoły uczniowie 1        Bezpieczny powrót do szkoły rodzice 1

 

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

 

REGULAMIN SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

 

Skład Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 7
z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II Ciechanowie
w roku szkolnym 2020/2021

Zarząd Samorządu Uczniowskiego:

Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego – Magdalena Przytarska kl. VIIIa

Zastępca przewodniczącej – Oliwier Skibiński kl. VIIIa

Członek Samorządu Uczniowskiego - Szymon Napiórkowski  kl. VIId