logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

537735
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
1066
892
1958
16881
537735

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

INFORMACJA

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019:

                   -18.06.2019 r. (wtorek) godz. 14.00 klasy 8 (SP7) oraz klasy 3 (G4)

-19.06.2019 r. (środa)  godz. 8.30 klasy 5-7 (SP7)

                                    godz. 11.00 klasy 1-4 (SP7)

 

 

zobacz nasze wiadomości22

Nadrzędnym celem pracy Samorządu Uczniowskiego jest wdrażanie uczniów do aktywnej,twórczej pracy,tak by praca ta stanowiła pole obywatelskiego wychowania.Samorząd Uczniowski realizuje także zadania zawarte w planie wychowawczym i profilaktycznym szkoły.
W bieżącym roku szkolnym w wyniku głosowania uczniów klas IV-VI przedstawicielami SU zostali:
Przewodnicząca- Anna Wysocka kl.VIc
Z-ca przewodniczącej- Karol Maliszewski kl.VIa
Członek samorządu- Wojciech Chyczewski kl.VId

W ramach działalności Samorządu uczniowie składali życzenia i wręczali własnoręcznie wykonane karty z życzeniami z okazji Dnia Edukacji Narodowej i Świąt Bożego Narodzenia.
Przyłączyli się czynnie do akcji Narodowego Czytania dzieła H.Sienkiewicza "Qvo Vadis".
Brali udział w akcji: Mikołajki w schronisku - Paka dla psiaka.
Przyłączyli się do akcji Szlachetna paczka.
W listopadzie zapalono znicze na grobach nieżyjących pracowników naszej szkoły.
W lutym Samorząd włączy się do pomocy przy organizowaniu szkolnego Balu Noworocznego.