logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

784413
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
506
1035
3566
26018
784413

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

 

REGULAMIN SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

 

Skład Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 7
z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II Ciechanowie
w roku szkolnym 2019/2020

Zarząd Samorządu Uczniowskiego:

Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego – Magdalena Przytarska kl. VIIa

Zastępca przewodniczącej – Marta Skibińska kl. VIIa

Członkowie Samorządu Uczniowskiego:

Alicja Wyszomirska kl. VIIIa

Szymon Napiórkowski kl. VId

Julia Pajewska kl.VIa

Karolina Filipowicz kl.VIb