OIP2

MASCOT STANDARD FRONT2 1

Logo LDK 4

Informujemy, że Twoje dane osobowe osobowe przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania z Inspektorem Osobowych Dane - Panią Beatą Duch-Kosiorek, napisz pod adresem e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu sprawy sprawy sprawy sprawy sprawy Sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo do ich dostępu danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

1.2

Trwają zapisy do klas pierwszych i oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2023/2024.

Wnioski o przyjęcie dziecka do klasy I, do oddziału przedszkolnego lub świetlicy, są dostępne w sekretariacie lub na stronie internetowej szkoły w zakładce "Dla rodziców".

Wypełniony wniosek należy złożyć w sekretariacie szkoły do dnia 15 marca 2023 r.

Z A P R A S Z A M Y

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi

prosimy o kontakt p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Szanowni Państwo,

na prośbę Ministerstwa Edukacji i Nauki przekazujemy broszury pt.: Dzieci w wirtualnej sieci i Nastolatki w wirtualnym tunelu. Zostały one opracowane przez Fundację Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii w Poznaniu.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałai.

Linki do broszury:

Dzieci w wirtualnej sieci

Nastolatki w wirtualnym tunelu

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2023/2024
W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 7 W CIECHANOWIE

Zasady naboru uczniów do oddziału przedszkolnego i klas pierwszych

Kandydaci do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej przyjmowani są na podstawie:

1. Zgłoszenia w przypadku dziecka mieszkającego w obwodzie szkoły.

W szkole obwodowej kandydaci ze względu na swoje miejsce zamieszkania, mają zapewnione miejsce i są przyjmowani z urzędu na podstawie zgłoszenia rodzica/opiekuna prawnego, bez postępowania rekrutacyjnego.

Zgłoszenie  (załącznik nr 1 i 2) należy wypełnić i przesłać e-mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule należy wpisać REKRUTACJA lub wydrukowane i wypełnione zgłoszenie w formie papierowej złożyć w sekretariacie uczniowskim.  Dostarczenie zgłoszenia do szkoły jest równoznaczne z przyjęciem dziecka.

2. Wniosku w przypadku dziecka mieszkającego poza obwodem szkoły / wniosku o przyjęcie do oddziału przedszkolnego.

Wniosek o przyjęcie do klasy pierwszej (załącznik nr 3 i 2 ) / wniosek o przyjęcie do oddziału przedszkolnego (załącznik nr 4 i 5) należy wypełnić i przesłać e-mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule należy wpisać REKRUTACJA lub wydrukowane i wypełnione zgłoszenie w formie papierowej złożyć w sekretariacie uczniowskim. Kandydaci będą przyjęci, jeżeli szkoła będzie dysponować wolnymi miejscami i kandydat spełnia podstawowe kryteria.

Komisję rekrutacyjną powołuje Dyrektor szkoły. Wyniki weryfikacji przeprowadzonej przez komisję rekrutacyjną podaje się do publicznej wiadomości na stronie internetowej szkoły. Informacja dostępna będzie również w formie papierowej na tablicy ogłoszeniowej przy wejściu A do szkoły.

Postępowanie rekrutacyjne przeprowadzane jest zgodnie z terminami określonymi w Zarządzeniu nr 5/2023 Prezydenta Miasta Ciechanów z dnia 13 stycznia 2023 r. (załącznik nr 6)

3. Zgłoszenia do świetlicy szkolnej

Kartę zgłoszenia  (załącznik nr 7) należy wypełnić i przesłać e-mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule należy wpisać ZGŁOSZENIE DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ lub wydrukowane i wypełnione zgłoszenie w formie papierowej złożyć w sekretariacie uczniowskim.

Termin zgłaszania dzieci do świetlicy szkolnej upływa z dniem 31 maja 2023 r.

Druki do pobrania (należy wydrukować, wypełnić i złożyć w sekretariacie szkoły):

1. Zgłoszenie dziecka do klasy pierwszej (z obwodu szkoły)

2. Potwierdzenie woli rodzica w zakresie przyjęcia kandydata do klasy pierwszej

3. Wniosek o przyjęcie dziecka do klasy pierwszej (spoza obwodu)

4. Wniosek o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego

5. Potwierdzenie woli rodziców w zakresie przyjęcia kandydata do oddział przedszkolnego

6. Zarządzenie Nr 5-2023 Prezydenta Miasta Ciechanów z dnia 13 stycznia 2023 r.

7. Karta zgłoszenia dziecka do świetlicy szkolnej

8. Wniosek o przyjęcie do różnych klas