MASCOT STANDARD FRONT2 1

Informujemy, że Twoje dane osobowe osobowe przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Siacisk im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania z Inspektorem Osobowych Dane - Panią Beatą Duch-Kosiorek, napisz pod adresem e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu czasu sprawy sprawy Sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo do ich dostępu danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do do zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

Rekrutacja elektroniczna - https://ciechanow.edu.com.pl/kandydat/app/

Informacje o rekrutacji elektronicznej

Harmonogram działań kandydata

Terminy postępowaniawierki

Badania lekarskie

Szanowni Państwo,
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ciechanowie informuje, że w celu zwiększenia dostępności usług z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej uruchomiła 3 infolinie:

1. dyżur psychologa w każdy poniedziałek od 11.00 do 13.00 pod tel. 515 96 97 43
2. Telefoniczny dyżur specjalisty (psychologa lub pedagoga) spraw i dokumentacji na Zespół Orzekający od poniedziałku do piątku od 11.00 do 13.00 pod tel. 501 13 18 19
3. telefoniczny dyżur logopedy w poniedziałki od 11.00 do 13.00, czwartki od 11.00 do 13.00, piątki od 10.00 do 12.00 pod tel. 515 96 97 43

DYŻURY LOGOPEDY

DYŻURY PSYCHOLOGIA

INFOLINIA - ZESPOŁY MIEJSCE

Bezpieczny powrót do szkoły uczniowie 1        Bezpieczny powrót do szkoły rodzice 1

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Świetlikom o kontakt

z p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2021/2022
W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 7 W CIECHANOWIE

Zasady naboru uczniów do oddziału przedszkolnego i klas pierwszych

Kandydaci do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej przyjmowani są na podstawie:

1. Zgłoszenia w przypadku dziecka mieszkającego w obwodzie szkoły.

W szkole obwodowej kandydaci ze względu na swoje miejsce zamieszkania, mają zapewnione miejsce i są przyjmowani z urzędu na podstawie zgłoszenia rodzica/opiekuna prawnego, bez postępowania rekrutacyjnego.

Zgłoszenie  (załącznik nr 1) należy wypełnić i przesłać e-mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule należy wpisać REKRUTACJA lub wydrukowane i wypełnione zgłoszenie w formie papierowej wrzucić do skrzynki znajdującej się w sekretariacie uczniowskim.  Dostarczenie zgłoszenia do szkoły jest równoznaczne z przyjęciem dziecka.

2. Wniosku w przypadku dziecka mieszkającego poza obwodem szkoły / wniosku o przyjęcie do oddziału przedszkolnego.

Wnioseko przyjęcie do klasy pierwszej (załącznik nr 2) / wniosek o przyjęcie do oddziału przedszkolnego (załącznik nr 3) należy wypełnić i przesłać e-mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule należy wpisać REKRUTACJA lub wydrukowane i wypełnione zgłoszenie w formie papierowej wrzucić do skrzynki znajdującej się w sekretariacie uczniowskim. Kandydaci będą przyjęci, jeżeli szkoła będzie dysponować wolnymi miejscami i kandydat spełnia podstawowe kryteria.

Komisję rekrutacyjną powołuje Dyrektor szkoły. Wyniki weryfikacji przeprowadzonej przez komisję rekrutacyjną podaje się do publicznej wiadomości na stronie internetowej szkoły. Informacja dostępna będzie również w formie papierowej na tablicy ogłoszeniowej przy wejściu A do szkoły.

Postępowanie rekrutacyjne przeprowadzane jest zgodnie z terminami określonymi w Zarządzeniu nr 18/2021 Prezydenta Miasta Ciechanów z dnia 25 stycznia 2021 r. (załącznik nr 4)

3. Zgłoszenia do świetlicy szkolnej

Kartę zgłoszenia (załącznik nr 5) należy wypełnić i przesłać e-mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule należy wpisać ZGŁOSZENIE DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ lub wydrukowane i wypełnione zgłoszenie w formie papierowej wrzucić do skrzynki znajdującej się w sekretariacie uczniowskim.

Termin składania zgłoszeń do świetlicy upływa z dniem 31 maja 2021 r.

Druki do pobrania (należy wydrukować, wypełnić i złożyć w sekretariacie szkoły):

1. Zgłoszenie dziecka do klasy pierwszej (z obwodu szkoły)

2. Wniosek o przyjęcie dziecka do klasy pierwszej (spoza obwodu szkoły).

3. Wniosek o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego.

4. Zarządzenie nr 18/2021 Prezydenta Miasta Ciechanów z dnia 25 stycznia 2021 r.

5. Karta zgłoszenia dziecka do świetlicy szkolnej