logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

875535
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
227
1379
2707
227
875535

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 REK1

 

Szanowni Państwo.

Oto link z adresem do poradnika MEN na temat kształcenia na odległość:

https://liblink.pl/01gYMpCeEw

Kształcenie

 

 

Szanowni Państwo.

Z powodu zagrożenia koronawirusa, mając na względzie troskę o bezpieczeństwo Państwa oraz pracowników, informuję, że od 16 marca 2020 r. do 25 marca 2020 r. nastąpi ograniczenie kontaktów z pracownikami Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie.
Rekrutacja na rok szkolny 2020/2021 do oddziału przedszkolnego i do klasy pierwszej, będzie przedłużona do 15 kwietnia 2020 r. Wnioski znajdziecie Państwo na stronie internetowej szkoły w zakładce – Dla rodziców. Wypełnione wnioski proszę zostawić w skrzynce pocztowej lub zeskanowane - przesłać drogą elektroniczną na adres e-mail szkoły -  szkola_p7@wp.pl

                            Dyrektor szkoły

                           Aldona Krzywicka

 

 

 2020 03 17 105910

 2020 03 16 201029

Szanowni Państwo Rodzice,

w związku z wytycznymi MEN zajęcia dydaktyczno-wychowawcze od 16 do 25 marca 2020 roku zostają zawieszone co oznacza, że szkoła nie będzie przyjmować dzieci i sprawować nad nimi opieki. Decyzja wynika z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa. W dniach 12 i 13 marca 2020r. w szczególnie uzasadnionych przypadkach w Szkole będą organizowane zajęcia opiekuńcze w godzinach 700 - 1500. Nauczyciele pozostają w gotowości do pracy i przygotują materiały do samodzielnej pracy uczniów w domu. MEN przekaże informacje dotyczące e-materiałów, które pocztą elektroniczną trafią do uczniów. Jednocześnie zwracam uwagę, aby w okresie zawieszonych zajęć edukacyjnych uczniowie pozostali w domu pod opieką rodziców.

                     Z poważaniem

                     Aldona Krzywicka

                     Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 7

                                   w Ciechanowie

 

Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

Rok szkolny 2015/2016

 

     W roku szkolnym 2015/ 2016 praca z Patronem dotyczyła nauczania Jana Pawła II na temat rodziny.

„Pośród tych wielu dróg rodzina jest drogą pierwszą i z wielu względów najważniejszą. Jest drogą powszechną, pozostając za każdym razem drogą szczególną, jedyną i niepowtarzalną, tak jak niepowtarzalny jest każdy człowiek. Rodzina jest tą drogą, od której nie może on się odłączyć. Wszak normalnie każdy z nas w rodzinie przychodzi na świat, można więc powiedzieć, że rodzinie zawdzięcza sam fakt bycia człowiekiem. A jeśli w tym przyjściu na świat oraz we wchodzeniu w świat człowiekowi brakuje rodziny, to jest to zawsze wyłom i brak nad wyraz niepokojący i bolesny, który potem ciąży na całym życiu.”                                                                                        Jan Paweł II

 

XV Ogólnopolska Pielgrzymka Rodziny Szkół

im. Jana Pawła II na Jasną Górę

   Po raz XIII nasza szkoła wzięła udział w XV Ogólnopolskiej Pielgrzymce Rodziny Szkół im. Jana Pawła II na Jasną Górę, która odbyła się 8 października 2015 roku i przebiegała pod hasłem „ Jan Paweł II- Patron Rodziny”. Uczestniczyło w niej blisko 20 tys. osób reprezentujących około 500 szkół z całej Polski oraz z Wilna.

   Bardzo ciepło i serdecznie wszystkich pielgrzymów powitał ojciec Sebastian Matecki nawiązując do tematu rodziny: „W tych dniach w Rzymie odbywa się Synod, tak bardzo ważne zebranie biskupów i świeckich pod kierunkiem Ojca Świętego, aby rozważać tajemnice rodziny, która jest narażona na wielkie niebezpieczeństwa, a my sami nieraz doświadczamy tych niebezpieczeństw w naszych rodzinach i naszych środowiskach. Dlatego bardzo gorąco modlimy się w duchu tegorocznego pielgrzymowania do Matki Bożej Jasnogórskiej i przez orędownictwo św. Jana Pawła II za wszystkie polskie rodziny, za rodziny świata, aby były Bogiem silne, by na Panu Bogu, na Jego przykazaniach budowały całą swoją jedność, miłość i całe swoje funkcjonowanie, będą wówczas szczęśliwe”.
   Po słowach powitania rozpoczęła się uroczysta msza święta z udziałem pocztów sztandarowych pod przewodnictwem duszpasterza Rodziny księdza biskupa Henryka Tomasika. Zgromadzeni na Jasnej Górze uczniowie, nauczyciele i rodzice modlili się w intencji Ojca Świętego Franciszka, swoich rodzin oraz prosili o wstawiennictwo maryjne w trudnym zadaniu wychowania młodego pokolenia. W swej homilii biskup Henryk Tomasik przypomniał: „Przychodzimy z wielką modlitwą za nasze rodziny. Nasz patron św. Jan Paweł II był bardzo zatroskany o los rodzin. Dzisiaj modlimy się o to, by każda rodzina była małym kościołem, aby w każdej rodzinie uobecniała się Ewangelia. W tej chwili Ojciec Święty i przedstawiciele Episkopatów z całego świata modlą się i zastanawiają się nad tym, jak umocnić rodziny, aby były wierne, jak zrealizować myśl Chrystusa dotyczącą rodzin, także tych, które żyją w trudnej sytuacji. Nasze rodziny będą małym Kościołem wtedy, gdy będzie w nich wiara, i gdy będziemy naśladowali ofiarną miłość Pana Jezusa, pełną miłości troskę Najświętszej Maryi Panny i świętego Józefa, który jest wzorem ciszy, kontemplacji i odpowiedzialności. Modlimy się o to, by to stało się w naszych rodzinach i przyjmujemy dla siebie zadania, bo wtedy, gdy jesteśmy miłosierni dla innych, okażemy wielki szacunek dla rodziców, rodzeństwa dla starszego pokolenia, wtedy nasze rodziny będą małym Kościołem”.

   Po eucharystii został odczytany Akt Zawierzenia Matce Bożej, a także list Rodziny Szkół Jana Pawła II skierowany do Ojca Świętego.

   Następnymi punktami programu pielgrzymkowego były: zwiedzanie Jasnej Góry, modlitwa przed Cudownym Wizerunkiem Matki Bożej.

 

 

 

Dzień Patrona

   Do Dnia Patrona, który odbył się 24 maja 2016 roku cała społeczność szkolna przygotowywała się przez cały rok szkolny. Uczniowie klas I-VI pod kierunkiem wychowawców raz w miesiącu, w ramach godzin wychowawczych zgłębiali wiedzę na temat atmosfery domu rodzinnego, w jakiej wzrastał Karol Wojtyła i troski przyszłego papieża o rodzinę.

   Ten wyjątkowy dla szkoły podstawowej dzień rozpoczął III międzyszkolny konkurs wiedzy pod hasłem: „ Jan Paweł II- Papież Rodziny”. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas VI szkół, którym patronuje Jan Paweł II. Wzięły w nim udział szkoły z: Zielonej, Kołozębia, Grodźca, Mchowa, Węgry i gospodarze.  

   Po zmaganiach konkursowych odbyła się część artystyczna. Goście i przedstawiciele społeczności szkolnej mieli możliwość obejrzeć program słowno- muzyczny przybliżający nauczanie Jana Pawła II na temat rodziny.

   Następnie nastąpiło rozstrzygnięcie konkursów i wręczenie nagród zwycięzcom.

III Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Patronie dla szkół noszących imię Jana Pawła II

Zwycięzcami okazały się szkoły z: Ciechanowa, Grodźca, Mchowa i Kołozębia.

IV Szkolny Konkurs Wiedzy o Patronie dla klas I- VI pod hasłem: „ Jan Paweł II- Papież Rodziny”

Zwyciężyły klasy: Id, IIIb, Vd.

Konkurs plastyczny dla klas I-VI pod hasłem: „ Rodzina Bogiem silna”

Laureatami zostały następujące osoby:

klasa I- Maja Mańkowska

klasa II- Bartosz Kowalak

klasa III- Patrycja Mysiakowska

klasa IV- Marta Tomaszewska

klasa V- Ilona Romanowska

klasa VI- Ewa Świątek

   Na zakończenie uroczystości z okazji Dnia Patrona pani dyrektor Aldona Krzywicka wraz z przedstawicielami zaproszonych szkół złożyła wiązankę kwiatów przed pomnikiem Jana Pawła II.