logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

662256
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
1259
1886
4928
23529
662256

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

  

DEN

 

 Dzień 14 października 2019 r. jest dniem wolnym.

Uroczystości związane z DEN będą obchodzone 15 października (wtorek) w trakcie zajęć.

Dyrekcja Szkoły

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

Uczniowie klasy Ia gościli wolontariuszkę Fundacji Orange, która przeprowadziła zajęcia z Bezpiecznego Internetu. Zajęcia mają na celu zapoznanie dzieci z pojęciami: komputer, Internet, sieć internetowa, a przede wszystkim z bezpiecznym korzystaniem z komputera. Dzieci rozmawiały o skutkach zbyt długiego grania w gry komputerowe. Chętnie wykonywały zadania w zeszycie ćwiczeń, pisząc na klawiaturze, tworząc obrazkową wiadomość. Dzieci wiedzą, że za pomocą komputera, Internetu można się uczyć, wyszukiwać ciekawych informacji, bawić się, jednak nie należy zapominać o zabawie z rówieśnikami w realnym świecie. Z wielkim zaangażowaniem wykonały wszystkie zadania przygotowane przez wolontariuszkę, dzięki czemu otrzymały nagrody z Fundacji Orange.

 Zapraszamy do obejrzenia zdjęć