Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

DEN

Dzień 14 października 2019 r. jest dniem wolnym.

Uroczystości związane z DEN będą obchodzone 15 października (wtorek) w trakcie zajęć.

Uczniowie klasy Ia gościli wolontariuszkę Fundacji Orange, która przeprowadziła zajęcia z Bezpiecznego Internetu. Zajęcia mają na celu zapoznanie dzieci z pojęciami: komputer, Internet, sieć internetowa, a przede wszystkim z bezpiecznym korzystaniem z komputera. Dzieci rozmawiały o skutkach zbyt długiego grania w gry komputerowe. Chętnie wykonywały zadania w zeszycie ćwiczeń, pisząc na klawiaturze, tworząc obrazkową wiadomość. Dzieci wiedzą, że za pomocą komputera, Internetu można się uczyć, wyszukiwać ciekawych informacji, bawić się, jednak nie należy zapominać o zabawie z rówieśnikami w realnym świecie. Z wielkim zaangażowaniem wykonały wszystkie zadania przygotowane przez wolontariuszkę, dzięki czemu otrzymały nagrody z Fundacji Orange.