MASCOT STANDARD FRONT2 1

Logo LDK 4

Logo SKS 3

1935

Informujemy, że Twoje dane osobowe osobowe przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Siacisk im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania z Inspektorem Osobowych Dane - Panią Beatą Duch-Kosiorek, napisz pod adresem e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu czasu sprawy sprawy Sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo do ich dostępu danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do do zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi

prosimy o kontakt z p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Nasza szkoła przystąpiła do projektu pn. „Ciechanów miastem nowoczesnej edukacji”, realizowanego w samorządowych szkołach podstawowych i gimnazjach na terenie gminy miejskiej Ciechanów. Celem głównym projektu jest zwiększanie kompetencji kluczowych, ukształtowanie właściwych postaw i zwiększenie umiejętności niezbędnych na rynku pracy. Obejmuje to zajęcia realizowane m.in. w naszej szkole z zakresu języka angielskiego, matematyki, fizyki, biologii, informatyki, geografii i chemii. Projekt realizowany jest od 01.12.2016 do 31.12.2017. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentacją projektu.

regulamin

załącznik 1 - deklaracja uczestnictwa w projekcie