logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

662204
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
1207
1886
4876
23477
662204

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

  

DEN

 

 Dzień 14 października 2019 r. jest dniem wolnym.

Uroczystości związane z DEN będą obchodzone 15 października (wtorek) w trakcie zajęć.

Dyrekcja Szkoły

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

Na początku grudnia uczniowie klas IV-VI uczestniczyli w spotkaniu w ramach kampanii społecznej realizowanej przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie pn. „Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny”. Naszą szkołę do realizacji projektu wybrano m.in. ze względu na jej położenie w sąsiedztwie drogi krajowej nr 60. Organizatorów kampanii przywitała pani Aldona Krzywicka, dyrektor szkoły. Uczniom rozdano 261 zestawów odblaskowych, zwiększających bezpieczeństwo na drodze, ufundowanych przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Ciechanowie.

W skład zestawu wchodzą cztery elementy – dwie opaski zapinane na rękę oraz dwie zawieszki, które można przypiąć do plecaka lub ubrania. Powinny być one noszone obowiązkowo po zmroku, nie tylko poza obszarem zabudowanym, szczególnie jesienią i zimą.Uczestnicy akcji dowiedzieli się nie tylko dlaczego trzeba nosić odblaski, ale także, jak je nosić, aby rzeczywiście poprawiały widoczność pieszego lub rowerzysty. Uczniowie obejrzeli film instruktażowy „Tak, chcę być bezpieczny”. O zagrożeniach na drodze, ale też w innych miejscach i sytuacjach opowiedziały im policjantki z wydziału ruchu drogowego w ciechanowskiej komendzie policji. Strażacy z Państwowej Komendy Straży Pożarnej w Ciechanowie na fantomach do nauki resuscytacji krążeniowo-oddechowej przeprowadzili zajęcia praktyczne, jak należy udzielać pierwszej pomocy. Przedstawiciele WORD w Ciechanowie wspólnie z policjantami z wydziału ruchu drogowego miejscowej komendy nadzorowali przejazd uczniów po specjalnym torze rowerowym. Najmłodszym uczniom zadanie to sprawiło wiele trudności, tylko niewielu z nich wykonało je bezbłędnie. Kolejka uczniów ustawiła się do mobilnego symulatora, gdzie można było ćwiczyć bezpieczną jazdę w ruchu ulicznym. Tu za pomocą symulatorów przepisy ruchu drogowego przekazywane są w atrakcyjny sposób. Mamy nadzieję, że kampania wzbudzi w uczniach czujność i myślenie w sytuacji, kiedy będą poruszać się po drogach jako piesi, rowerzyści, czy w przyszłości kierowcy samochodów. Pamiętajmy, że o swoje bezpieczeństwo każdy musi zadbać przede wszystkim sami. Dziękujemy wszystkim - którzy z ramienia organizatorów - przeprowadzili tę swoistą lekcję na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ