logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

620825
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
414
1492
1906
24840
620825

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

W październiku uczniowie naszej szkoły w ramach udziału w programie ,,Owoce i warzywa w szkole" (klasy 0-III) oraz promocji owoców i warzyw i ich walorów zdrowotnych wykonali w swoich klasopracowniach gazetki tematyczne i wystawki na następujące tematy:

Oddziały przedszkolne - ,,Mój ulubiony owoc/Moje ulubione warzywo”

Klasy I-III, świetlica szkolna -  ,,Kosz pełen zdrowia”

Klasy IV-VI - ,,Owoce i warzywa źródłem witamin”

Dziękujemy za wykonanie ciekawych gazetek oraz wystawek i zapraszamy do oglądania.

 

                                                                                                    Szkolny Zespół Promocji Zdrowia