logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

620728
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
317
1492
1809
24743
620728

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

 4 listopada w ramach programu ,, Zaczytana Szkoła" uczniowie klasy IV b wybrali się na wycieczkę do Drukarni ,, Druk - Serwis" w Ciechanowie. Podczas zwiedzania zakładu uczniowie z ogromnym zainteresowaniem wysłuchali informacji nt. tajników pracy drukarza. Na hali maszynowej mieli okazję zobaczyć w jaki sposób przebiega proces drukowania książek, jakie stosuje się farby, jak odbywa się składanie, cięcie i paczkowanie. Na zakończenie wycieczki czekała na uczniów miła niespodzianka - dzieci obdarowane zostały książkami wydrukowanymi w zakładzie.

Jeszcze raz dziękujemy zarządowi drukarni za umożliwienie nam zwiedzenia zakładu.

Zobacz galerię zdjęć