Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019:

-18.06.2019 r. (wtorek) godz. 14.00 klasy 8 (SP7) oraz klasy 3 (G4)

-19.06.2019 r. (środa)  godz. 8.30 klasy 5-7 (SP7)

godz. 11.00 klasy 1-4 (SP7)

4 listopada w ramach programu ,, Zaczytana Szkoła" uczniowie klasy IV b wybrali się na wycieczkę do Drukarni ,, Druk - Serwis" w Ciechanowie. Podczas zwiedzania zakładu uczniowie z ogromnym zainteresowaniem wysłuchali informacji nt. tajników pracy drukarza. Na hali maszynowej mieli okazję zobaczyć w jaki sposób przebiega proces drukowania książek, jakie stosuje się farby, jak odbywa się składanie, cięcie i paczkowanie. Na zakończenie wycieczki czekała na uczniów miła niespodzianka - dzieci obdarowane zostały książkami wydrukowanymi w zakładzie.

Jeszcze raz dziękujemy zarządowi drukarni za umożliwienie nam zwiedzenia zakładu.