logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

662272
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
1275
1886
4944
23545
662272

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

  

DEN

 

 Dzień 14 października 2019 r. jest dniem wolnym.

Uroczystości związane z DEN będą obchodzone 15 października (wtorek) w trakcie zajęć.

Dyrekcja Szkoły

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

W dniu 26 października 2016 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste ślubowanie klas pierwszych. Uroczystość rozpoczęła się punktualnie o godzinie 17.00 krótką częścią artystyczną w wykonaniu starszych koleżanek.

Aby zyskać sobie prawo zostania prawdziwymi uczniami naszej szkoły pierwszoklasiści musieli wykazać się swoją wiedzą i umiejętnościami. Dzieci zaprezentowały rymowanki dotyczące szkoły, zaśpiewały piosenkę a także wykazały się miłością do ojczyzny pięknie recytując wiersz Wł. Bełzy „Katechizm małego Polaka”.

Egzamin zdały bez żadnych trudności i zdobyły przepustkę na przystąpienie do uroczystego ślubowania i pasowania na ucznia i czytelnika Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 w Ciechanowie.

W obecności zebranych gości pierwszaki złożyły na sztandar szkoły uroczyste ślubowanie. Po złożeniu ślubowania pani dyrektor Aldona Krzywicka dokonała symbolicznego pasowania na ucznia, a wychowawczynie klas – pani Małgorzata Szpejna i pani Dorota Sachmacińska wręczyły dzieciom kolorowe dyplomy, maskotki i książki mające przypominać o tej niezwykłej uroczystości. Następnie pani Mariola Szcząchor i Elżbieta Stawińska pasowały uczniów na czytelnika, co oznacza oficjalne przyjęcie uczniów do grona czytelników biblioteki.

Uwieńczeniem uroczystości był słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Dodatkowym akcentem tegorocznej uroczystości było posadzenie przy szkole drzewka iglastego-świerka, które przekazało nam Nadleśnictwo Ciechanów. Symboliczną sadzonkę, której nadano nazwę „Świerk Lolek”, posadziły dzieci w obecności pani wicedyrektor Małgorzaty Nowakowskiej w dniu 27 października 2016r. Dzieci ślubowały, że będą prawdziwymi przyjaciółmi przyrody, a na dowód tego każda klasa udekorowała drzewko symbolicznym serduszkiem. Dodatkowo przy drzewku umieszczono kamień z pamiątkową tabliczką, która przypominać będzie o tym ważnym dniu dla każdego tegorocznego pierwszaka.

Pierwszoklasistom życzymy radości, wspaniałych koleżanek i kolegów oraz wielu sukcesów w naszej szkole.

Opracowała: Danuta Romkowska

Zobacz galerię zdjęć