logo_bip.gif

Logowanie

Odwiedziło nas już:

512349
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
534
762
1296
16867
512349

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

zobacz nasze wiadomości22

27 października dzieci z oddziału przedszkolnego Ob oraz z klasy III a należące do koła przyrodniczo-ekologicznego posadziły przed szkołą sadzonkę świerka, którą otrzymaliśmy od Nadleśnictwa Ciechanów. Sadzenie drzew w miesiącu październiku wiąże się z udziałem w akcji ,,Święto drzewa”, organizowanej przez Klub Gaja. Dzieci obiecały, że będą chronić przyrodę.

Dodatkowo odbyło się ślubowanie i pasowanie uczniów klasy III a na członków Szkolnego Koła Ligi Ochrony Przyrody oraz wręczenie im legitymacji i drobnych upominków.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ