Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

DEN

Dzień 14 października 2019 r. jest dniem wolnym.

Uroczystości związane z DEN będą obchodzone 15 października (wtorek) w trakcie zajęć.

27 października dzieci z oddziału przedszkolnego Ob oraz z klasy III a należące do koła przyrodniczo-ekologicznego posadziły przed szkołą sadzonkę świerka, którą otrzymaliśmy od Nadleśnictwa Ciechanów. Sadzenie drzew w miesiącu październiku wiąże się z udziałem w akcji ,,Święto drzewa”, organizowanej przez Klub Gaja. Dzieci obiecały, że będą chronić przyrodę.

Dodatkowo odbyło się ślubowanie i pasowanie uczniów klasy III a na członków Szkolnego Koła Ligi Ochrony Przyrody oraz wręczenie im legitymacji i drobnych upominków.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ