Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019:

-18.06.2019 r. (wtorek) godz. 14.00 klasy 8 (SP7) oraz klasy 3 (G4)

-19.06.2019 r. (środa)  godz. 8.30 klasy 5-7 (SP7)

godz. 11.00 klasy 1-4 (SP7)

Dnia 6.10.16r. członkowie koła przyrodniczo-ekologicznego z klasy IIIa z p. Danutą Romkowską odwiedzili Autobus energetyczny - mobilne centrum edukacyjno-informacyjne, które przemieszcza się po całej Polsce i edukuje dzieci, młodzież, dorosłych. Mali ekolodzy z zaciekawieniem słuchali informacji o wykorzystaniu odnawianych źródeł energii.

Uczestniczyli w konkursach i zdobywali nagrody. Była to interesująca lekcja ekologii. Oglądajcie nas na facebooku Autobusu energetycznego! https://www.facebook.com/Autobusenergetyczny/?fref=ts

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ