logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

620876
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
465
1492
1957
24891
620876

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

Dnia 6.10.16r. członkowie koła przyrodniczo-ekologicznego z klasy IIIa z p. Danutą Romkowską odwiedzili Autobus energetyczny - mobilne centrum edukacyjno-informacyjne, które przemieszcza się po całej Polsce i edukuje dzieci, młodzież, dorosłych. Mali ekolodzy z zaciekawieniem słuchali informacji o wykorzystaniu odnawianych źródeł energii.

Uczestniczyli w konkursach i zdobywali nagrody. Była to interesująca lekcja ekologii. Oglądajcie nas na facebooku Autobusu energetycznego! https://www.facebook.com/Autobusenergetyczny/?fref=ts

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ