logo_bip.gif

Logowanie

Odwiedziło nas już:

391378
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
4722
561
7412
15128
391378

Szukaj na stronie

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 im. Jana Pawła II w Ciechanowie bierze udział w konkursie "Dzieciaki do rakiet". To ogólnopolska akcja banku BGŻ BNP Paribas, której celem jest promocja aktywności fizycznej wśród dzieci, ich rodziców i nauczycieli. Zgłoszenie polegało na nagraniu jednominutowego filmu związanego z aktywnością ruchową. 60 zwycięzców zostanie wyłonionych w drodze głosowania internautów, a 10 wybiorą organizatorzy. Zwycięskie szkoły zostaną wyposażone w profesjonalny sprzęt tenisowy, dzięki czemu zajęcia z wychowania fizycznego będą jeszcze bardziej atrakcyjne. Zachęcamy do udziału w codziennym głosowaniu, które trwa do 18 grudnia br. Z jednego urządzenia ( telefon, komputer) można oddać maksymalnie 5 głosów dziennie.
 
Prosimy o wsparcie!!
 
 

 

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

zobacz nasze wiadomości22

W dniu 04.10.2016r. w naszej szkole obchodzony był Światowy Dzień Zwierząt. Z tej okazji pod opieką p. Danuty Romkowskiej i p. Anny Naworskiej została zorganizowana wystawa zwierząt hodowanych przez dzieci w ich domach. Zostali na nią zaproszeni pierwszoklasiści oraz uczniowie kl. IIIa. Gościem wystawy był lekarz weterynarii- pan Wiktor Starzyk, który prowadzi przychodnię dla zwierząt Gallus.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy zechcieli pokazać nam swoich ulubieńców. Panu Starzykowi jesteśmy wdzięczni za interesującą prezentację na temat zwierząt hodowanych w naszych domach oraz ciekawe konkursy i nagrody.

https://ciechanowinaczej.pl/artykul/uczniowie-sp-7-pochwalili/101519

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ