Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

W dniu 04.10.2016r. w naszej szkole obchodzony był Światowy Dzień Zwierząt. Z tej okazji pod opieką p. Danuty Romkowskiej i p. Anny Naworskiej została zorganizowana wystawa zwierząt hodowanych przez dzieci w ich domach. Zostali na nią zaproszeni pierwszoklasiści oraz uczniowie kl. IIIa. Gościem wystawy był lekarz weterynarii- pan Wiktor Starzyk, który prowadzi przychodnię dla zwierząt Gallus.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy zechcieli pokazać nam swoich ulubieńców. Panu Starzykowi jesteśmy wdzięczni za interesującą prezentację na temat zwierząt hodowanych w naszych domach oraz ciekawe konkursy i nagrody.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ