logo_bip.gif

Logowanie

Odwiedziło nas już:

512399
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
584
762
1346
16917
512399

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

zobacz nasze wiadomości22

W dniu 04.10.2016r. w naszej szkole obchodzony był Światowy Dzień Zwierząt. Z tej okazji pod opieką p. Danuty Romkowskiej i p. Anny Naworskiej została zorganizowana wystawa zwierząt hodowanych przez dzieci w ich domach. Zostali na nią zaproszeni pierwszoklasiści oraz uczniowie kl. IIIa. Gościem wystawy był lekarz weterynarii- pan Wiktor Starzyk, który prowadzi przychodnię dla zwierząt Gallus.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy zechcieli pokazać nam swoich ulubieńców. Panu Starzykowi jesteśmy wdzięczni za interesującą prezentację na temat zwierząt hodowanych w naszych domach oraz ciekawe konkursy i nagrody.

https://ciechanowinaczej.pl/artykul/uczniowie-sp-7-pochwalili/101519

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ