logo_bip.gif

Logowanie

Odwiedziło nas już:

391363
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
4707
561
7397
15113
391363

Szukaj na stronie

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 im. Jana Pawła II w Ciechanowie bierze udział w konkursie "Dzieciaki do rakiet". To ogólnopolska akcja banku BGŻ BNP Paribas, której celem jest promocja aktywności fizycznej wśród dzieci, ich rodziców i nauczycieli. Zgłoszenie polegało na nagraniu jednominutowego filmu związanego z aktywnością ruchową. 60 zwycięzców zostanie wyłonionych w drodze głosowania internautów, a 10 wybiorą organizatorzy. Zwycięskie szkoły zostaną wyposażone w profesjonalny sprzęt tenisowy, dzięki czemu zajęcia z wychowania fizycznego będą jeszcze bardziej atrakcyjne. Zachęcamy do udziału w codziennym głosowaniu, które trwa do 18 grudnia br. Z jednego urządzenia ( telefon, komputer) można oddać maksymalnie 5 głosów dziennie.
 
Prosimy o wsparcie!!
 
 

 

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

zobacz nasze wiadomości22

Członkowie szkolnego koła Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych pod opieką p. Anny Naworskiej uczestniczyli w dn. 23-25.09.2016r. w „XXII Zlocie Młodzieży PTSM” w Pułtusku. Wędrowaliśmy ścieżką dydaktyczną po Puszczy Białej. Zwiedziliśmy Muzeum Regionalne, w którym oglądaliśmy m.in. „Pułtuskie Meteoryty”. Byliśmy na Zamku Biskupów płockich -obecnie Dom Polonii oraz w Kolegiacie Pułtuskiej.

Świetnie bawiliśmy się w czasie konkursów rekreacyjno- sportowych oraz rowerowego toru przeszkód. Niezapomnianych wrażeń dostarczył nam rejs gondolą po Narwi oraz piknik husarski. Zawiązaliśmy nowe przyjaźnie. W uszach jeszcze dziś rozbrzmiewają dźwięki piosenek turystycznych. Do domu przywieźliśmy wiele nagród. Świetna zabawa! Polecamy!

Zobacz galerię zdjęć