Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

Członkowie szkolnego koła Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych pod opieką p. Anny Naworskiej uczestniczyli w dn. 23-25.09.2016r. w „XXII Zlocie Młodzieży PTSM” w Pułtusku. Wędrowaliśmy ścieżką dydaktyczną po Puszczy Białej. Zwiedziliśmy Muzeum Regionalne, w którym oglądaliśmy m.in. „Pułtuskie Meteoryty”. Byliśmy na Zamku Biskupów płockich -obecnie Dom Polonii oraz w Kolegiacie Pułtuskiej.

Świetnie bawiliśmy się w czasie konkursów rekreacyjno- sportowych oraz rowerowego toru przeszkód. Niezapomnianych wrażeń dostarczył nam rejs gondolą po Narwi oraz piknik husarski. Zawiązaliśmy nowe przyjaźnie. W uszach jeszcze dziś rozbrzmiewają dźwięki piosenek turystycznych. Do domu przywieźliśmy wiele nagród. Świetna zabawa! Polecamy!