logo_bip.gif

OIP2

chor banner

 

 

Odwiedziło nas już:

3346534
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
653
3269
13790
47966
3346534

Logowanie

Szukaj na stronie

Informujemy, że Twoje dane osobowe osobowe przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania z Inspektorem Osobowych Dane - Panią Beatą Duch-Kosiorek, napisz pod adresem

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo do ich dostępu danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne. 


Nabór


Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi

prosimy o kontakt p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

 


Szanowni Państwo,

na prośbę Ministerstwa Edukacji i Nauki przekazujemy broszury pt.: Dzieci w wirtualnej sieci i Nastolatki w wirtualnym tunelu. Zostały one opracowane przez Fundację Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii w Poznaniu.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałai.

Linki do broszury:

Dzieci w wirtualnej sieci

Nastolatki w wirtualnym tunelu

zobacz nasze wiadomości22

1

24 listopada Samorząd Uczniowski zorganizował dla klas IV – VIII dyskotekę andrzejkową. Uczniowie bawili się na holu przy bibliotece szkolnej w rytmach muzyki wybranej przez siebie. Pani Martyna Jastrzębowska jako przedstawiciel Rady Rodziców podjęła się funkcji DJa i wytrwale przez 3,5 godziny puszczała muzykę.

Uczniowie klas V –VIII przygotowali stoiska z wróżbami andrzejkowymi, gdzie każdy z chętnych uczniów i nie tylko… mógł sobie powróżyć i usłyszeć co czeka go w przyszłości.
Dyskoteka była doskonałą okazją do integracji wszystkich uczniów, co dało się zaobserwować podczas wspólnej zabawy.

1a

2   3

4   5

6

8

7