logo_bip.gif

OIP2

chor banner

 

 

Odwiedziło nas już:

3346523
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
642
3269
13779
47955
3346523

Logowanie

Szukaj na stronie

Informujemy, że Twoje dane osobowe osobowe przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania z Inspektorem Osobowych Dane - Panią Beatą Duch-Kosiorek, napisz pod adresem

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo do ich dostępu danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne. 


Nabór


Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi

prosimy o kontakt p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

 


Szanowni Państwo,

na prośbę Ministerstwa Edukacji i Nauki przekazujemy broszury pt.: Dzieci w wirtualnej sieci i Nastolatki w wirtualnym tunelu. Zostały one opracowane przez Fundację Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii w Poznaniu.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałai.

Linki do broszury:

Dzieci w wirtualnej sieci

Nastolatki w wirtualnym tunelu

zobacz nasze wiadomości22

strona główna

Jan Paweł II podczas modlitwy Anioł Pański w dniu 6 stycznia 2002r. powiedział: „Kościół powierza dziś w sposób szczególny zadanie ewangelizacji dzieciom”. Wsłuchując się w słowa patrona naszej szkoły, po raz kolejny, grupa uczniów wzięła udział w akcji „Kolędnicy Misyjni”. Podczas Mszy Świętej, w kościele Jana Pawła II, w uroczystość Objawienia Pańskiego dzieci przedstawiły scenkę, w której opowiedziały o sytuacji w jakiej żyją ich rówieśnicy w Papui Nowej Gwinei. Odwiedziły również przedszkolaków i klasę 1a.

 1   2

4   4

5

6   7

8