logo_bip.gif

OIP2

chor banner

 

 

Odwiedziło nas już:

3346673
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
792
3269
13929
48105
3346673

Logowanie

Szukaj na stronie

Informujemy, że Twoje dane osobowe osobowe przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania z Inspektorem Osobowych Dane - Panią Beatą Duch-Kosiorek, napisz pod adresem

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo do ich dostępu danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne. 


Nabór


Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi

prosimy o kontakt p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

 


Szanowni Państwo,

na prośbę Ministerstwa Edukacji i Nauki przekazujemy broszury pt.: Dzieci w wirtualnej sieci i Nastolatki w wirtualnym tunelu. Zostały one opracowane przez Fundację Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii w Poznaniu.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałai.

Linki do broszury:

Dzieci w wirtualnej sieci

Nastolatki w wirtualnym tunelu

zobacz nasze wiadomości22

   Boże Narodzenie to czas rodzinnych spotkań, wspólnych rozmów i oczywiście prezentów, z których najbardziej cieszą się dzieci. Tegoroczna Czerwonokrzyska Gwiazdka PCK jest wyjątkowa. Do świątecznego stołu zaproszono uchodźców z Ukrainy, którzy z powodu konfliktu zbrojnego w Ukrainie szukają bezpiecznego schronienia w naszym kraju.

   Polski Czerwony Krzyż Oddział Rejonowy w Ciechanowie zorganizował 5. integracyjnych spotkań wigilijnych, w którym uczestniczyło 660 osób, były to dzieci, w tym uczniowie naszej szkoły, seniorzy, rodziny uczestniczące w projektach oraz uchodźcy z Ukrainy. Łącznie wręczono 550 paczek świątecznych z produktami żywnościowymi, z których będą mogli przyrządzić wieczerze wigilijne.

Najmłodsi, w paczkach znaleźli słodkie upominki. Podczas spotkań, obecnym wręczono kartki świąteczne, które m.in. przygotowali uczniowie klas I - VIII. W akcję zaangażowali się wychowawcy klas I - III, nauczyciele plastyki klas V - VII oraz rodzice, uczniowie, w tym członkowie Klubu Wiewiórka PCK, SK PCK oraz Ciechanowskiej Grupy SIP PCK przy SP nr 7.
   Podczas koncertu dla ukraińskich kobiet i dzieci, który odbył się w sali widowiskowej PCKiSz w Ciechanowie wzięły udział dzieci wraz z opiekunami, w tym ze Szkoły Podstawowej nr 7. Mamy nadzieję, że wspólnie spędzony czas w świątecznej atmosferze, choć na chwilę pozwolił zapomnieć o traumatycznych przeżyciach oraz problemach dnia codziennego.
   Okres Bożego Narodzenia to także czas, w którym wolontariusze PCK odwiedzają tych, którzy są chorzy, starsi i samotni, dla których to spotkanie jest ogromną radością. Dlatego też dzieci z klas 2 a i 3 b, członkowie Klubu Wiewiórka PCK pod opieką pani Wioletty Zaporowicz i pani Agaty Siatkowskiej oraz uczennice klas ósmych, wolontariuszki SK PCK i Ciechanowskiej Grupy SIM PCK pod opieką pani Małgorzaty Nowakowskiej udali się w odwiedziny do mieszkańców DPS "Kombatant" w Ciechanowie. Dzieci i młodzież, zaprezentowały podopiecznym Domu Jasełka, które przygotowały panie Maria Szpojankowska, Wioletta Zaporowicz i Elżbieta Stawińska. Na pożegnanie, wręczyli kartki z życzeniami wykonanymi własnoręcznie przez swoich szkolnych kolegów i koleżanki. Dla wielu podopiecznych DPS, mały gest w postaci kartki świątecznej, rozmowy, uścisku dłoni, ciepłego spojrzenia, poświęcenia uwagi - jest ważniejszy niż najdroższy prezent. Przywołane wspomnienia, pamięć o najbliższych, sprawiły, że u wielu pojawiły się łzy wzruszenia. Spotkanie świąteczne z osobami samotnymi, często chorymi, niepełnosprawnymi, wpisuje się w Czerwonokrzyską Gwiazdkę PCK.
   Wolontariusze SK PCK i Ciechanowskiej Grupy SIM PCK, w imieniu szkolnej Społeczności przekazali kartki z życzeniami Pani Joannie Potockiej-Rak Staroście Powiatu Ciechanowskiego, Panu Krzysztofowi Kosińskiemu Prezydentowi Miasta Ciechanów, Dyrektorom szkół podstawowych w mieście oraz przedstawicielom instytucji współpracujących ze Szkołą. Życzyliśmy zdrowych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego 2023 Roku.
  Dziękujemy wszystkim Wolontariuszom oraz Pracownikom PCK OR w Ciechanowie, że jesteście z nami i mamy nadzieję, że w 2023 roku nadal będziemy wspólnie pomagać potrzebującym. Razem możemy więcej!
    Aktualna edycja Czerwonokrzyskiej Gwiazdki potrwa aż do połowy stycznia 2023 r.

Foto: Kamila Radecka, Małgorzata Nowakowska, Kamila Dubiło
                                                                                                                   Małgorzata Nowakowska – opiekun SK PCK

Link do fotoreportażu ze spotkania świątecznego matek z dziećmi z Ukrainy w PCKiSz w Ciechanowie
https://www.facebook.com/pckciechanow/posts/pfbid02Vq5iqSKwX3PdHrfgPDJMTgH5GBe2hCMFeVgHnjDsWpho5x5RvWjvxxc1dA8BN1FHl

Link do postu nt. spotkania z mieszkańcami DPS "Kombatant

https://www.facebook.com/sp7ciechanow/posts/pfbid04siozhiyGVN4Fq3iScaZyGtkszVg3qV6CmC3oNQBaFRhsaKKTX3ZRMs1g6jUuXf9l

Link do postu dotyczącego kartek świątecznych
https://www.facebook.com/sp7ciechanow/posts/pfbid02G7GUuMw8ear7p5bhApKie7gbjaANicaKV8BPWHthfxWSo8v1KV7MLiy5kfd25xXdl