logo_bip.gif

OIP2

chor banner

 

 

MASCOT STANDARD FRONT2 1

Logo LDK 4

Logowanie

Odwiedziło nas już:

2785234
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
1676
1021
3731
1676
2785234

Szukaj na stronie

Informujemy, że Twoje dane osobowe osobowe przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania z Inspektorem Osobowych Dane - Panią Beatą Duch-Kosiorek, napisz pod adresem e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu sprawy sprawy sprawy sprawy sprawy Sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo do ich dostępu danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne. 


1.2

Trwają zapisy do klas pierwszych i oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2023/2024.

Wnioski o przyjęcie dziecka do klasy I, do oddziału przedszkolnego lub świetlicy, są dostępne w sekretariacie lub na stronie internetowej szkoły w zakładce "Dla rodziców".

Wypełniony wniosek należy złożyć w sekretariacie szkoły do dnia 15 marca 2023 r.

Z A P R A S Z A M Y 


Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi

prosimy o kontakt p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły


Szanowni Państwo,

na prośbę Ministerstwa Edukacji i Nauki przekazujemy broszury pt.: Dzieci w wirtualnej sieci i Nastolatki w wirtualnym tunelu. Zostały one opracowane przez Fundację Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii w Poznaniu.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałai.

Linki do broszury:

Dzieci w wirtualnej sieci

Nastolatki w wirtualnym tunelu

 

zobacz nasze wiadomości22

1

19 grudnia uczniowie klasy 5bi pod kierunkiem wychowawczyni p. Agaty Tylińskiej zaprezentowali dla Rodziców oraz Najbliższych montaż słowno – muzyczny pt. „ Wszyscy do Betlejem …”. W przedstawieniu wzięli udział wszyscy uczniowie, którzy przebrani w przygotowane przez rodziców stroje, prezentowali się jak prawdziwi aktorzy.

 

Dzieci wystąpiły jako:
Maryja – Ola Samsel
Józef – Daniel Humięcki
Narrator – Zosia Gronowska
Kobiety – Maja Bandurska i Patrycja Miecznikowska
Babcia – Maja Zakrzewska
Anioły – Zosia Chodkowska, Zosia Jastrzębowska, Kalina Orlińska oraz Maja Studniarska
Pasterze – Artur Makowski, Szymon Kwiatkowski oraz Adaś Żórawski
Królowie – Franek Michalak, Bartek Wikliński oraz Mateusz Falęcki
Dzieci – Nikola Przybysz, Maja Wiśniewska i Krzyś Kisielewski.

Każdy z uczniów stanął na wysokości zadania i nauczywszy się przydzielonej roli, pięknie zaprezentował się przed zgromadzonymi. Oprócz kwestii mówionych dzieci wspólnie zaśpiewały kolędy Wśród nocnej ciszy, Przybieżeli do Betlejem, Pójdźmy wszyscy do stajenki, Dzisiaj w Betlejem oraz Cicha noc. Ola Samsel w duecie z Zosią Chodkowską zachwyciły śpiewem kolęd Gdy Śliczna Panna oraz Uciekali, uciekali z musicalu Metro. Maja Zakrzewska zaśpiewała natomiast pastorałkę Bosy pastuszek.

Po przedstawieniu nagrodzonym gromkimi brawami oraz gratulacjami, dzięki uprzejmości rodziców, odbyła się wspólna wigilia przy dźwiękach kolęd i pastorałek.

To był magiczny wieczór.

2   3

4   5

6   7

8   9

10   11

12   14

13