logo_bip.gif

OIP2

chor banner

 

 

Odwiedziło nas już:

3346687
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
806
3269
13943
48119
3346687

Logowanie

Szukaj na stronie

Informujemy, że Twoje dane osobowe osobowe przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania z Inspektorem Osobowych Dane - Panią Beatą Duch-Kosiorek, napisz pod adresem

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo do ich dostępu danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne. 


Nabór


Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi

prosimy o kontakt p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

 


Szanowni Państwo,

na prośbę Ministerstwa Edukacji i Nauki przekazujemy broszury pt.: Dzieci w wirtualnej sieci i Nastolatki w wirtualnym tunelu. Zostały one opracowane przez Fundację Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii w Poznaniu.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałai.

Linki do broszury:

Dzieci w wirtualnej sieci

Nastolatki w wirtualnym tunelu

zobacz nasze wiadomości22

1

"Bóg się rodzi w sercu każdego z nas" – z tą myślą do wspólnego kolędowania całej społeczności szkolnej zaprosili uczniów z klasy II a, III b oraz uczennice z klasy VIII d i VIII e wraz z wychowawcami. W świąteczny nastrój wprowadziły również pastorałki śpiewane przez absolwentkę szkoły Martę Skibińską oraz Śnieżynki z klasy II c wraz z panią od religii.

Uczniom, Dyrekcji Szkoły, Nauczycielom, wszystkim Pracownikom Szkoły oraz Rodzicom składamy najserdeczniejsze życzenia Bożej pomyślności w nadchodzące Święta Bożego Narodzenia.

8   6

11

2   12

3   5

4

7   10

9