logo_bip.gif

OIP2

chor banner

 

 

Odwiedziło nas już:

3346552
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
671
3269
13808
47984
3346552

Logowanie

Szukaj na stronie

Informujemy, że Twoje dane osobowe osobowe przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania z Inspektorem Osobowych Dane - Panią Beatą Duch-Kosiorek, napisz pod adresem

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo do ich dostępu danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne. 


Nabór


Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi

prosimy o kontakt p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

 


Szanowni Państwo,

na prośbę Ministerstwa Edukacji i Nauki przekazujemy broszury pt.: Dzieci w wirtualnej sieci i Nastolatki w wirtualnym tunelu. Zostały one opracowane przez Fundację Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii w Poznaniu.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałai.

Linki do broszury:

Dzieci w wirtualnej sieci

Nastolatki w wirtualnym tunelu

zobacz nasze wiadomości22

1

Szkolna Społeczność pamiętała o bezdomnych zwierzętach ze Schroniska w Pawłowie. W ramach akcji „Świąteczna Paka dla Psiaka”, zorganizowanej podczas XXVI Mikołajek w Schronisku, uczniowie klas I - VIII przez ponad tydzień z wielkim zaangażowaniem zbierali w swoich salach karmę, pomagając w ten sposób pieskom, które nie mają właścicieli.

         Do akcji włączyły się klasy: 1 ai, 1 b, 1 c, 2 ai, 2 b, 2 c, 3 ai i 3 c, które łącznie zebrały prawie 97 kg karmy suchej i mokrej. Najaktywniejsze klasy podczas tegorocznej zbiórki to: klasa 1 c ok. 21 kg, klasa 2 b - 20 kg, klasa 1 ai niecałe 11 kg, klasa 3c – prawie 17 kg, klasa 3 ai ponad 11 kg. Ponadto uczniowie z klasy 2 ai i 3 c dostarczyli łącznie 4 miski, a uczniowie z klasy 1 b i 2 c dostarczyli 2 koce i 3 ręczniki.

         Uczniowie klas IV – VIII, zebrali dla bezdomnych zwierząt (a jest ich obecnie ok. 400 !) 124 kg karmy suchej i mokrej, smaczki oraz zabawki, 2 obroże i 2 koce. Najwięcej karmy podarowali przyjaciele piesków z klasy 4 c, bo aż 49 kg. Miłośnicy czworonogów z klasy 5 bi zebrali niecałe 18 kg karmy, a z klasy 8 ei – prawie 14 kg. Na los piesków z Pawłowa nie pozostali obojętni też uczniowie klas: 6 b, którzy przynieśli ok. 12 kg karmy, 4 ai i 6 ai, którzy podarowali po 10 kg karmy. Do akcji przyłączyli się również uczniowie klas: 4 d, 5 ai, 6 ci i 7 ai oraz wolontariusze Szkolnych Kół LOP i PCK.

         W sumie, dla podopiecznych Schroniska i Stowarzyszenia Wolontariuszy Schroniska w Pawłowie „Wola Pawłowo” przekazano prawie 250 kg karmy i akcesoria.

         7 grudnia br., wszystkie zebrane przez szkolną Społeczność produkty, zostały odebrane ze szkoły i przetransportowane do Schroniska w Pawłowie. Kiedy będzie możliwość, uczniowie klasy 4 c wraz z wychowawcą panią Iwoną Kowalską, pojadą - w nagrodę - za zebranie największej ilości karmy w szkole, w odwiedziny do piesków. A tymczasem, otrzymali upominki w postaci planów lekcji i naklejek.

         W imieniu Organizatorów akcji, wolontariuszy Schroniska oraz ich podopiecznych, dziękujemy wszystkim Darczyńcom za podarunki, wrażliwość i kochające serca. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni wszystkim Uczniom, Rodzicom i Wychowawcom, i wszystkim tym, którzy uczestniczyli w tej charytatywnej akcji. Pamiętajmy, że bezdomne zwierzęta w Schronisku można wspierać przez cały rok. Największym prezentem jednak, byłoby podarowanie im kochającego domku, czyli ich adopcja, do czego z całego serca zachęcamy.

                                     Danuta Romkowska i Małgorzata Nowakowska – szkolne koordynatorki akcji

2

3   4

5

6

7   8

9   10

11