logo_bip.gif

OIP2

chor banner

 

 

Odwiedziło nas już:

3346550
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
669
3269
13806
47982
3346550

Logowanie

Szukaj na stronie

Informujemy, że Twoje dane osobowe osobowe przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania z Inspektorem Osobowych Dane - Panią Beatą Duch-Kosiorek, napisz pod adresem

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo do ich dostępu danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne. 


Nabór


Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi

prosimy o kontakt p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

 


Szanowni Państwo,

na prośbę Ministerstwa Edukacji i Nauki przekazujemy broszury pt.: Dzieci w wirtualnej sieci i Nastolatki w wirtualnym tunelu. Zostały one opracowane przez Fundację Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii w Poznaniu.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałai.

Linki do broszury:

Dzieci w wirtualnej sieci

Nastolatki w wirtualnym tunelu

zobacz nasze wiadomości22

       

       22 listopada 2022 r. w Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Ciechanowie w ramach projektu Szachy w mazowieckiej szkole odbył się IV Turniej Szachowy dla uczniów, który pozwolił dzieciom sprawdzić swoje umiejętności oraz doświadczyć ciekawych przeżyć. Jego celem było popularyzowanie gry w szachy oraz integrowanie uczniów i nauczycieli z mazowieckich szkół.

      Naszą szkołę w turnieju szachowym reprezentowało czworo uczniów z klas drugich i trzecich: Lena Chrobocińska i Stanisław Mydlarz z klasy 2c oraz Liliana Zaborowska z 3b i Mirosław Gronowski z 3c. Młodzi szachiści rozegrali po siedem partii zegarowych w różnych kategoriach wiekowych. Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem wśród dzieci. Przybyło wielu uczniów z różnych szkół powiatu mazowieckiego wraz ze swoimi opiekunami.

       Miejsca za zwycięstwo przyznawano w poszczególnych kategoriach wiekowych. Pierwsze miejsce wśród uczniów klas trzecich zajął nasz uczeń Mirosław Gronowski z 3b. Za swoje osiągnięcie został nagrodzony złotym medalem i nagrodą rzeczową. Ponadto otrzymał zaproszenie do udziału w kolejnym etapie turnieju, który odbędzie się 8 grudnia w Warszawie.

       Rywalizacja była ogromna. Pozostali reprezentanci naszej szkoły także walczyli z zacięciem, lecz nie mieli tyle szczęścia co ich kolega. Za uczestnictwo w turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy. Szachy to trudna dyscyplina sportu, dlatego też gratulujemy wszystkim naszym reprezentantom.