logo_bip.gif

OIP2

chor banner

 

 

MASCOT STANDARD FRONT2 1

Logo LDK 4

Logowanie

Odwiedziło nas już:

2785362
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
1804
1021
3859
1804
2785362

Szukaj na stronie

Informujemy, że Twoje dane osobowe osobowe przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania z Inspektorem Osobowych Dane - Panią Beatą Duch-Kosiorek, napisz pod adresem e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu sprawy sprawy sprawy sprawy sprawy Sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo do ich dostępu danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne. 


1.2

Trwają zapisy do klas pierwszych i oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2023/2024.

Wnioski o przyjęcie dziecka do klasy I, do oddziału przedszkolnego lub świetlicy, są dostępne w sekretariacie lub na stronie internetowej szkoły w zakładce "Dla rodziców".

Wypełniony wniosek należy złożyć w sekretariacie szkoły do dnia 15 marca 2023 r.

Z A P R A S Z A M Y 


Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi

prosimy o kontakt p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły


Szanowni Państwo,

na prośbę Ministerstwa Edukacji i Nauki przekazujemy broszury pt.: Dzieci w wirtualnej sieci i Nastolatki w wirtualnym tunelu. Zostały one opracowane przez Fundację Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii w Poznaniu.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałai.

Linki do broszury:

Dzieci w wirtualnej sieci

Nastolatki w wirtualnym tunelu

 

zobacz nasze wiadomości22

1

Uczniowie klasy Ia, Ib, Ic naszej szkoły zostali już czytelnikami biblioteki szkolnej. Uroczystość odbyła się w listopadzie 2022 roku.

Gościem spotkania był pan dyrektor Arkadiusz Chełmiński oraz wicedyrektor Krzysztof Truszczyński, którzy w swoim wystąpieniu zachęcali pierwszoklasistów do czytania.

Podczas uroczystości dzieci wysłuchały wierszy Juliana Tuwima oraz piosenek o książkach, które dla nich przygotowali starsi koledzy z klasy III c szkoły podstawowej.

Po obejrzeniu części artystycznej nadszedł podniosły moment Pasowania na Czytelnika. Pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie, że będą kochać i szanować książki. Dyrekcja Szkoły pasowała uczniów książką, wypowiadając słowa: Pasuję Ciebie na czytelnika biblioteki szkolnej. Po podniosłej uroczystości uczestnicy Pasowania zrobili pamiątkowe zdjęcia. Na pamiątkę tego wydarzenia każde dziecko otrzymało książkę a rodzice List do Rodziców z prośbą o wspólne czytanie z dziećmi.

Mamy nadzieję, że od tej pory każdy pierwszak będzie często odwiedzał bibliotekę i rozbudzi w sobie potrzebę czytania oraz poznawania nowych bohaterów książkowych.

Biblioteka szkolna zaprasza uczniów codziennie!

2   3

4   5

6   7

8   9

10   11