logo_bip.gif

chor banner

MASCOT STANDARD FRONT2 1

Logowanie

Odwiedziło nas już:

1294110
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
656
2163
2819
40622
1294110

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 ,,Regulamin zapewnienia bezpieczeństwa dzieciom, uczniom, personelowi szkoły, rodzicom dzieci, opiekunom i osobom trzecim podczas pobytu i organizacji zajęć dydaktyczno-opiekuńczo-wychowawczych w sytuacji funkcjonującego w Polsce stanu epidemicznego związanego z Covid-19 w roku szkolnym 2020/2021 - wariant ,,B" dla strefy zagrożenia żółtej"

Bezpieczny powrót do szkoły uczniowie 1        Bezpieczny powrót do szkoły rodzice 1

 

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 7

z Oddziałami Integracyjnymi

w Ciechanowie

 

mgr Arkadiusz Chełmiński

 

Wicedyrektor

mgr Wioletta Kazimierska

dr Katarzyna Pichola-Kwiatkowska

 

 

Nauczyciele pracujący w Szkole Podstawowej nr 7 

z Oddziałami Integracyjnymi w Ciechanowie

 

Edukacja wczesnoszkolna

mgr Bożena Klicka

mgr Teresa Konarzewska

mgr Małgorzata Szpejna

mgr Wioletta Zaporowicz

mgr Beata Jędrzejewska

mgr Mariola Karolewska

mgr Danuta Romkowska

mgr Ewa Górska

mgr Beata Krajewska

Edukacja przedszkolna

mgr Anna Kaszubowska

mgr Małgorzata Sobczyńska

Język polski

mgr Aleksandra Czajkowska

mgr Ewa Garlińska

mgr Aldona Krzywicka

mgr Małgorzata Włodarska

mgr Anna Tomczak

mgr Joanna Holm

mgr Joanna Godlewska

Historia

mgr Lidia Symołon

mgr Violetta Szcząchor - Romanowska

Wiedza o społeczeństwie

mgr Justyna Molkowska

Wychowanie do życia w rodzinie

mgr Sylwia Borcz

Język angielski

mgr Marzena Czekałowska

mgr Patryk Wądołowski

mgr Iwona Kołakowska

mgr Anna Tyszkiewicz

mgr Patrycja Imielska

dr Katarzyna Pichola-Kwiatkowska

Język niemiecki

dr Katarzyna Pichola-Kwiatkowska

mgr Monika Nawrocka

mgr Wioletta Kazimierska

mgr Barbara Derbin

Matematyka

mgr Elżbieta Kamińska

mgr Anna Długołęcka 

mgr Katarzyna Palińska

mgr Anna Wiśniewska

mgr Iwona Kowalska

Przyroda

mgr Marlena Wygocka 

Chemia

mgr Małgorzata Nowakowska

mgr Agnieszka Waśniewska

Fizyka

mgr Agnieszka Waśniewska

Geografia

mgr Natalia Grabowicz

Biologia

mgr Małgorzata Nowakowska

mgr Marlena Wygocka

Muzyka

mgr Anna Burszewska

mgr Hanna Długołęcka

Plastyka

mgr Marta Górska

mgr Hanna Długołęcka

Zajęcia techniczne

mgr Aldona Chrząszcz

mgr Agata Tylińska

Informatyka

mgr Katarzyna Palińska

mgr Anna Długołęcka 

mgr Marek Perzanowski

mgr Barbara Derbin

mgr Barbara Kleniewska

Wychowanie fizyczne

mgr Sylwia Borcz

mgr Barbara Chełmińska 

mgr Zbigniew Czajkowski

mgr Łukasz Komorowski

mgr Adam Nałęcz

mgr Krzysztof Truszczyński

Edukacja dla bezpieczeństwa

mgr Aldona Chrząszcz

Doradztwo zawodowe

mgr Anna Długołęcka

Religia

mgr Ewa Pawlicka

ks. mgr Tomasz Dec 

dr Diana Kułak 

Bibliotekarz

mgr Elżbieta Stawińska 

Pedagodzy

Pedagog szkoły

mgr Mariola Szcząchor

Psycholog

mgr Marcin Stępień 

Oligofrenopedagog

mgr Joanna Godlewska

mgr Hanna Długołęcka

mgr Justyna Molkowska

mgr Małgorzata Tyczyńska

mgr Agata Tylińska

mgr Maria Szpojankowska

Terapia poznawczo - behawioralna, Trening Umiejętności Społecznych

mgr Marzena Bastek

Terapia sensoryczna

mgr Marta Górska

Terapia Biofeedback

mgr Barbara Kleniewska

Terapia zajęciowa

mgr Katarzyna Kowalak

Zajęcia rewalidacyjne

mgr Joanna Humięcka

Pedagog wspomagający

mgr Kamila Radecka

mgr Dorota Krawczyk

mgr Anna Rzeczkowska

mgr Małgorzata Tyczyńska

mgr Barbara Kleniewska

mgr Katarzyna Kuchalska

mgr Mariola Sobczak

mgr Agata Tylińska

mgr Małgorzata Tyczyńska

mgr Anna Tomczak

mgr Małgorzata Szpojankowska

mgr Małgorzata Sobczyńska

mgr Agata Siatkowska

mgr Anna Burszewska

mgr Aldona Chrząszcz

mgr Aleksandra Czajkowska

mgr Barbara Derbin

mgr Hanna Długołęcka

mgr Justyna Molkowska

mgr Monika Nawrocka

mgr Wioletta Zaporowicz

Logopeda

mgr Magdalena Czajkowska