MASCOT STANDARD FRONT2 1

Logo LDK 4

Logo SKS 3

1935

Informujemy, że Twoje dane osobowe osobowe przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Siacisk im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania z Inspektorem Osobowych Dane - Panią Beatą Duch-Kosiorek, napisz pod adresem e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu czasu sprawy sprawy Sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo do ich dostępu danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do do zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi

prosimy o kontakt z p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

1. Jan Osiecki

Jan Osiecki kl. 2a

Podajemy wyniki konkursu ,,Moje zdrowe śniadanie z bożonarodzeniowym akcentem”. Przypomnijmy, że konkurs skierowany był do uczniów klas I-V biorących udział w ,,Programie dla szkół” oraz chętnych przedszkolaków i uczniów klas VI-VIII.

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Daje nam energię, wpływa na pozytywny nastrój. Uczestnicy konkursu wykazali się pomysłowością i zaproponowali ciekawe, kolorowe i urozmaicone propozycje śniadaniowe z bożonarodzeniowym akcentem, które na pewno były bardzo smaczne.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za aktywny udział w konkursie i nadesłane fotografie.

Gratulujemy laureatom, którymi zostali:

KLASY 0-3

I miejsce - Kacper Stryjewski - klasa 1c

I miejsce - Nadia Łebkowska - klasa 2a

I miejsce - Jan Osiecki - klasa 2a

I miejsce - Nadia Tomkalska - klasa 3a

II miejsce - Michał Żórawski - klasa 3a

III miejsce - Jakub Falęcki - klasa 3a

III miejsce - Jakub Kopczyński - klasa 3a

III miejsce - Oliwier Kalinowski - klasa 3a

KLASY 0, 4-8

I miejsce - Zuzanna Bieńkowska - klasa 4c