logo_bip.gif

chor banner

MASCOT STANDARD FRONT2 1

Logo LDK 4

Logo SKS 3

Logowanie

Odwiedziło nas już:

2151331
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
207
1935
5751
35783
2151331

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe osobowe przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Siacisk im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania z Inspektorem Osobowych Dane - Panią Beatą Duch-Kosiorek, napisz pod adresem e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu czasu sprawy sprawy Sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo do ich dostępu danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do do zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.


 

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi

prosimy o kontakt z p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

 

zobacz nasze wiadomości22

1

W ostatnim dniu nauki w szkole przed zdalnym nauczaniem, do klasy 3a przybył na saniach Mikołaj i obdarowywał dzieci prezentami…

Wszystko to za sprawą Grzesia Maliszewskiego i jego Mamy, która własnoręcznie wykonała piękną  maskotkę Mikołaja. Każdy mógł zrobić sobie zdjęcie z Mikołajem-maskotką. Bardzo dziękujemy za dostarczenie dzieciom wiele radości, emocji i niezapomnianych wrażeń. Ten dzień przeniósł wszystkich w magiczną atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

Z tej okazji klasa 3a życzy  WESOŁYCH ŚWIĄT!

2   3

4   5

6   7

8