logo_bip.gif

chor banner

MASCOT STANDARD FRONT2 1

Logo LDK 4

Logo SKS 3

Logowanie

Odwiedziło nas już:

2151291
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
167
1935
5711
35743
2151291

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe osobowe przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Siacisk im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania z Inspektorem Osobowych Dane - Panią Beatą Duch-Kosiorek, napisz pod adresem e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu czasu sprawy sprawy Sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo do ich dostępu danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do do zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.


 

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi

prosimy o kontakt z p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

 

zobacz nasze wiadomości22

obraz 1

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie dostrzegło aktywność i zaangażowanie Szkolnego Koła LOP w edukację wodną. Koło otrzymało podziękowanie, a wszyscy uczestnicy konkursu fotograficznego, zorganizowanego w ramach szkolnych obchodów Światowego Dnia Rzek: Nadia Łebkowska z klasy 2 ai, Zosia Jastrzębowska z klasy 4 bi, Wojtek Chmielewski, Kinga Dubiło, Zuzia Czaczkowska i Olek Herner z klasy 7 b, Weronika Rogalska i Karolina Filipowicz z klasy 8 b oraz Bartek Rogalski z klasy 8 c - otrzymali upominki, które przekazał Pan Janusz Prusiński dyrektor PGW WP Zarząd Zlewni w Ciechanowie. Podarunki – herbata, odblask i kredki –  nawiązywały do łąk kwietnych, które przeciwdziałają suszy i służą retencji, bezpieczeństwa nad wodą, ale nie tylko oraz promowania ekologicznej produkcji, np. przyborów szkolnych.

Jednocześnie Wody Polskie zachęciły szkołę do udziału w programie Aktywni Błękitni. Aktywni Błękitni, to ogólnopolski program edukacyjny dla szkół podstawowych w roku szkolnym 2021/2022, które chcą promować szeroko rozumianą edukację wodną w zakresie dbałości o wodę i znajomości zasad  bezpiecznego korzystania z rekreacji wodnej. Wody Polskie wraz z policją, strażą pożarną, WOPR, zachęcają do edukacji o zrównoważonym rozwoju w gospodarce wodnej, szczególnie ochrony przeciwpowodziowej i zapobieganiu skutkom suszy.

Patronami honorowymi programu są: Ministerstwo Edukacji i Nauki, Ministerstwo Infrastruktury oraz Ministerstwo Klimatu i Środowiska.

27 grudnia 2021 r. przesłano kartę zgłoszenia chęci przystąpienia szkoły do Programu Edukacyjnego Wód Polskich „AKTYWNI BŁĘKITNI Szkoła Przyjazna Wodzie. Zgłoszenie zostało przyjęte, a już w styczniu  br. nastąpi oficjalne rozpoczęcie Programu i  realizacja działań.   

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami dostępnymi na stronie: 

https://warszawa.wody.gov.pl/nasze-dzialania/aktywni-blekitni-szkola-przyjazna-wodzie     

i zgłaszania chęci udziału w Programie do szkolnego koordynatora programu. Mogą w nim uczestniczyć zarówno przedszkolaki, jak i uczniowie klas młodszych (1-3) i starszych (4-8).         

Zapraszamy do wspólnej edukacji wodnej! 

                                               Małgorzata Nowakowska - szkolny koordynator programu