logo_bip.gif

chor banner

MASCOT STANDARD FRONT2 1

Logo LDK 4

Logo SKS 3

Logowanie

Odwiedziło nas już:

2151219
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
95
1935
5639
35671
2151219

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe osobowe przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Siacisk im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania z Inspektorem Osobowych Dane - Panią Beatą Duch-Kosiorek, napisz pod adresem e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu czasu sprawy sprawy Sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo do ich dostępu danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do do zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.


 

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi

prosimy o kontakt z p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

 

zobacz nasze wiadomości22

KŚ 1

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs na najbardziej świąteczną klasopracownię. Jury w składzie p. Magdalena Czajkowska i p. Katarzyna Kowalak wzięły pod uwagę podczas oceny ogólny świąteczny wystrój klasy – choinka, gazetka o tematyce świątecznej, ozdobione okna oraz zaangażowanie uczniów w wykonanie ozdób świątecznych. W niektórych klasach uczniowie wykonali mnóstwo ozdób, które stanowiły wystrój klasy.

W piątek 17 grudnia Pani Dyrektor Wioletta Kazimierska  i Pan Dyrektor Arkadiusz Chełmiński pogratulowali zwycięzcom oraz wręczyli dyplomy.

W kategorii klas 4 – 8 – I miejsce zajęła klasa 5ci, II miejsce klasa 4c a III miejsce otrzymała klasa 4bi.

W kategorii klas młodszych 0 – 3 – I miejsce zajął oddział 0b. W tej klasie Jury zwróciło uwagę na dużą liczbę ozdób świątecznych wykonanych samodzielnie przez uczniów. II miejsce zajęła klasa 2c, a III miejsce klasa 1c. Jury przyznało również wyróżnienie klasie 3ai.

       Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkie klasy zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach ogłaszanych przez Samorząd Uczniowski.

KŚ 10

KŚ 2   KŚ 3

KŚ 4   KŚ 5

KŚ 6   KŚ 7

KŚ 8   KŚ 9