logo_bip.gif

chor banner

MASCOT STANDARD FRONT2 1

Logo LDK 4

Logo SKS 3

Logowanie

Odwiedziło nas już:

2151330
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
206
1935
5750
35782
2151330

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe osobowe przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Siacisk im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania z Inspektorem Osobowych Dane - Panią Beatą Duch-Kosiorek, napisz pod adresem e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu czasu sprawy sprawy Sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo do ich dostępu danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do do zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.


 

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi

prosimy o kontakt z p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

 

zobacz nasze wiadomości22

ch 1

Podczas nauki zdalnej, serdecznie zapraszam uczniów do udziału w szkolnym konkursie fotograficznym ,,Moje zdrowe śniadanie z bożonarodzeniowym akcentem”.

Celem konkursu jest:

 • kształtowanie zdrowych  nawyków żywieniowych wśród dzieci,
 • promowanie jedzenia  najważniejszego posiłku w ciągu dnia, jakim jest śniadanie,
 • wspólne spędzenie czasu z rodzicami/opiekunami podczas przygotowywania posiłku – współpraca i pomoc,
 • inspirowanie do twórczych działań kulinarnych.

 Tematyka zadania, termin wykonania:

 • uczeń biorący udział konkursie powinien przygotować propozycję zdrowego  śniadania z bożonarodzeniowym  akcentem  według własnych upodobań i smaków oraz przesłać jedno zdjęcie przedstawiające zdrowy posiłek i jego autora do 10.01.2022r. poprzez dziennik elektroniczny Librus lub Platformę Edukacyjną Microsoft Teams (Danuta Romkowska).

Uczestnicy konkursu:

 • konkurs jest skierowany do uczniów klas I-V biorących udział w ,,Programie dla szkół” oraz wszystkich chętnych przedszkolaków i uczniów klas VI-VIII.
 • Kryteria oceny:
 • wykorzystanie zdrowych produktów,
 • kreatywność,
 • estetyczność wykonania.

Nagrody:

 • wszystkie zdjęcia uczestników konkursu zostaną opublikowane na szkolnym profilu Facebook,
 • nagrodzeni uczestnicy otrzymają  okolicznościowe dyplomy.

ZAPRASZAM DO UDZIAŁU

Danuta Romkowska
szkolny koordynator promocji zdrowia i ,,Programu dla szkół”