logo_bip.gif

chor banner

MASCOT STANDARD FRONT2 1

Logo LDK 4

Logo SKS 3

Logowanie

Odwiedziło nas już:

2151201
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
77
1935
5621
35653
2151201

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe osobowe przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Siacisk im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania z Inspektorem Osobowych Dane - Panią Beatą Duch-Kosiorek, napisz pod adresem e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu czasu sprawy sprawy Sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo do ich dostępu danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do do zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.


 

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi

prosimy o kontakt z p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

 

zobacz nasze wiadomości22

Styp 1

Jest nam niezwykle miło zakomunikować, że Karolina Filipowicz uczennica klasy 8 b, znalazła się na Rankingowej liście stypendystów w ramach projektu ,,Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych – najlepsza inwestycja w człowieka” w roku szkolnym 2021/2022, którą w dniu 14 grudnia 2021 r. zatwierdził Zarząd Województwa Mazowieckiego. Projekt realizowany jest  w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020, i współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Uczennicy przyznano stypendium, ponieważ osiąga ona wysokie wyniki w nauce. W ubiegłym roku szkolnym uzyskała, m.in. tytuł finalisty Przedmiotowego Konkursu Geograficznego MKO i została potrójnym laureatem Ligi Zadaniowej Krasiniak 2021  - I miejsca w sekcji społeczno-historycznej i II miejsca w sekcjach - przyrodniczej i języków obcych. Karolina, nie poprzestaje na tym, i nadal chce rozwijać zdolności edukacyjne w obszarze nauk przyrodniczych, szczególnie chemii i geografii. Karolina, pod opieką dydaktyczną nauczyciela chemii i biologii pani Małgorzaty Nowakowskiej, będzie realizowała Indywidualny Plan Rozwoju Edukacyjnego Ucznia (IPREU). Plan będzie wyznaczał kierunki rozwoju uczennicy i prowadzić do wzrostu jej wiedzy, umiejętności i kompetencji kluczowych. W rozwoju zdolności i motywowaniu do podnoszenia swoich kompetencji, kluczową rolę będą odgrywały środki finansowe w wysokości ok. 5318 zł, które Karolina przeznaczy m.in. na zakup pomocy dydaktycznych i sprzętu komputerowego. Gratulujemy Karolinie i życzymy dalszych sukcesów!

Więcej o programie stypendialnym: https://stypendia.oeiizk.waw.pl/o-projekcie

Styp 2