logo_bip.gif

chor banner

MASCOT STANDARD FRONT2 1

Logo LDK 4

Logo SKS 3

Logowanie

Odwiedziło nas już:

2151324
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
200
1935
5744
35776
2151324

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe osobowe przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Siacisk im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania z Inspektorem Osobowych Dane - Panią Beatą Duch-Kosiorek, napisz pod adresem e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu czasu sprawy sprawy Sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo do ich dostępu danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do do zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.


 

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi

prosimy o kontakt z p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

 

zobacz nasze wiadomości22

 Wol 1

Działająca na rzecz mieszkańców Ciechanowa, i nie tylko, Karolina Filipowicz - uczennica klasy 8 b, wolontariuszka naszej szkoły, w ramach obchodów przypadającego 5 grudnia Międzynarodowego Dnia Wolontariatu, otrzymała wyróżnienie Wolontariusza 2021 roku oraz nagrodę Stowarzyszenia Ciechanowski Wolontariat i Urzędu Miasta Ciechanów.

Karolina jest członkiem Koła Wolontariatu oraz Szkolnych Kół LOP i PCK. Uczennica w roku 2021 działała na rzecz:

- potrzebujących ludzi (29. WOŚP, XVII Kampania Białych Serc, świąteczne zbiórki żywności Banku Żywności ph. „Święta godne, a nie głodne” i „Uratujmy Święta”, akcja „EKOnakręceni” dla Filipka Bugajewskiego, udział w charytatywnej akcji społeczno-rowerowej ROWER POMAGA organizowanej przez Fundację Ekologiczną Arka dla dzieci z domów dziecka i świetlic socjoterapeutycznych.)

- zwierząt (ogólnopolski konkurs „Zwierzę to nie rzecz!”, akcja Biała Łapka w ramach XVII KBS, odwiedziny i zakup karmy dla podopiecznych Powiatowego Ośrodka Felinoterapii „Radosny kot”, udział w XXIV Mikołajkach w Schronisku – akcja „Świąteczna Paka dla Psiaka”),

- przyszłych pokoleń (uczczenie pamięci o zmarłych Wolontariat Pamięci  – zbiórka funduszy na renowację zaniedbanych nagrobków, uprzątnięcie opuszczonych grobów i zapalenie symbolicznych lampek - szkolna akcja „Znicz” połączona z akcją proekologiczną „Mniej śmieci, więcej pamięci”), - środowiska (aktywny udział w obchodach Międzynarodowego Dnia Lasów ph. Odbudowa lasów: droga do odnowy i dobrego samopoczucia”, Międzynarodowego Dnia Ziemi ph. „Przywrócić naszą Ziemię”, Międzynarodowego Dnia Różnorodności Biologicznej ph. Już wystarczy: zawrzyjmy pokój z naturą”, Światowego Dnia Środowiska ph. „Przywracamy ekosystemy”, Europejskiego Dnia bez Samochodu ph. „KorzystajMY ze zrównoważonej mobilności. DbajMY o zdrowie” – wycieczka rowerowa połączona ze sprzątanie terenów leśnych, udział w akcjach – 28. Akcji Sprzątanie Świata – Polska ph. „Myślę, więc nie śmiecę”, sprzątaMY, Zabierz5zLasu, sadziMY z Prezydentem, opracowanie projektu działań na rzecz poprawy jakości powietrza w Ciechanowie i analiza jakości powietrza w mieście, udział w Młodzieżowym Wirtualnym Rajdzie Rowerowym PCK na 100-lecie Młodzieży PCK, uczestnictwo w XII Rajdzie Rowerowym LOP i Nadleśnictwa Ciechanów ph. „Przywracamy ekosystemy”, edukacja ekologiczna) - pro bono czyli dobra ogółu  (aktywny udział w X Narodowym Czytaniu w PCKiSz w Ciechanowie oraz w Galerii Mrówka)

Dziękujemy Stowarzyszeniu Ciechanowski Wolontariat, a szczególnie Pani Marzenie Lentowszczyk prezesce Stowarzyszenia, za docenienie zaangażowania Karoliny w wolontariat. 

    Gratulujemy Karolinie i jej Rodzicom oraz Opiekunom kół, którzy wspierali ją w tych działaniach. 

Wszystkim Wolontariuszom życzymy zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku 2022.

Wol 2