logo_bip.gif

chor banner

MASCOT STANDARD FRONT2 1

Logo LDK 4

Logo SKS 3

Logowanie

Odwiedziło nas już:

2151295
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
171
1935
5715
35747
2151295

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe osobowe przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Siacisk im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania z Inspektorem Osobowych Dane - Panią Beatą Duch-Kosiorek, napisz pod adresem e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu czasu sprawy sprawy Sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo do ich dostępu danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do do zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.


 

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi

prosimy o kontakt z p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

 

zobacz nasze wiadomości22

1

Członkowie Szkolnego Koła LOP uczniowie klasy 8 di – Zuzia Miklaszewska, Anastazja Ostaszewska i Filip Fabisiak oraz opiekunka Koła pani Małgorzata Nowakowska odpowiedzieli na zaproszenie Nadleśnictwa Ciechanów na kolejny leśny spacer ph. „Gdzie ptaki zimują?”

W wydarzeniu udział wzięła Pani Edyta Rzeplińska-Filipowicz, mama Karoliny z klasy 8 b, przewodniczącej SK LOP – przebywającej, jak większość członków Koła, na kwarantannie.

Była to jesienno-zimowa przygoda, przebiegająca w sprzyjającej aurze i serdecznej atmosferze. Tym razem, pod przewodnictwem byłego nauczyciela przyrody w Szkole – Pana Marka Murawskiego, doświadczonego ornitologa, nasłuchiwaliśmy i wypatrywaliśmy ptaków zimujących w Polsce, a dokładnie, w okolicy zabytkowej leśniczówki Bardonki. Od pana Marka, jak zwykle, usłyszeliśmy wiele ciekawych opowieści – nie tylko o ptakach! Po spacerze odbył się poczęstunek – pyszna grochówka i ognisko z pieczeniem kiełbasek. A na koniec, młodzież - ulepiła bałwana!

Dziękujemy leśnikom Nadleśnictwa Ciechanów, szczególnie Paniom Mai Dygul-Nastaszyc i Joasi Rackiej oraz Panu Piotrowi Sarnowskiemu, a także Panu Markowi i wszystkim uczestnikom imprezy, za możliwość kontaktu z naturą i sobą nawzajem Wszyscy są bardzo zadowoleni i czekają na więcej takich spotkań. Leśnicy zapowiadają, że kolejny spacer odbędzie się w marcu, z okazji „Nocy sów”.

Foto: Kazik Kosmala, Maja Dygul-Nastaszyc, Edyta Rzeplińska-Filipowicz

2   3

4   5

6   7

8   9

10