logo_bip.gif

chor banner

MASCOT STANDARD FRONT2 1

Logo LDK 4

Logo SKS 3

Logowanie

Odwiedziło nas już:

2151187
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
63
1935
5607
35639
2151187

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe osobowe przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Siacisk im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania z Inspektorem Osobowych Dane - Panią Beatą Duch-Kosiorek, napisz pod adresem e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu czasu sprawy sprawy Sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo do ich dostępu danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do do zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.


 

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi

prosimy o kontakt z p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

 

zobacz nasze wiadomości22

1

W ramach akcji Mikołajki w Schronisku- ,,Świąteczna paka dla psiaka"  dzieci z oddziału przedszkolnego 0a oraz uczniowie klasy 1a, 2a, 2c, 3a i 3c zebrali około 54 kg karmy suchej i mokrej, materiały higieniczne, środki czystości oraz  miski. To niezły wynik, zwłaszcza że  szkolna zbiórka, utrudniona przez pandemię koronawirusa, trwała tylko trzy dni. Najaktywniejsi w tegorocznej akcji  byli uczniowie klasy 2c, 3a i 3c.

Dzisiaj świąteczne dary zostały dostarczone dla podopiecznych  Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Pawłowie. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku  wszystkie  klasy 0-3 będą mogły wziąć udział w akcji, a dzieci z darami odwiedzą podopiecznych schroniska.

Serdeczne podziękowania kierujemy do Krystiana Kuźnickiego z klasy 3a i jego Mamy  za ogromne zaangażowanie w akcję Mikołajki w Schronisku - ,,Świąteczna paka dla psiaka". Dostarczona karma sucha i mokra, materiały higieniczne, środki czystości i miski to ogromne wsparcie podopiecznych Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Pawłowie.

2

3   4

5   6

7   8

9