logo_bip.gif

chor banner

MASCOT STANDARD FRONT2 1

Logo LDK 4

Logo SKS 3

Logowanie

Odwiedziło nas już:

2151315
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
191
1935
5735
35767
2151315

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe osobowe przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Siacisk im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania z Inspektorem Osobowych Dane - Panią Beatą Duch-Kosiorek, napisz pod adresem e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu czasu sprawy sprawy Sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo do ich dostępu danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do do zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.


 

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi

prosimy o kontakt z p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

 

zobacz nasze wiadomości22

DCP 1

W naszej szkole odbył się happening z okazji Dnia  Czystego Powietrza. Organizatorami tej akcji ekologicznej byli uczniowie klasy 3 a z wychowawczynią, którzy w maseczkach z napisem NIE TRUJCIE ! rozdawali ulotki,  mówili NIE spalaniu śmieci w przydomowych piecach, apelowali o czyste powietrze. Podczas happeningu uczniowie klas 1-3 wzięli  udział w działaniach plastycznych na temat ,,Chcemy oddychać czystym powietrzem".


Akcję  ekologiczną  podjęto w ramach realizacji przez szkołę projektu ,,Wzmacnianie edukacji ekologicznej- szkoła ekologicznie zaangażowana " organizowanego przez Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Ciechanowie.

DCP 2   DCP 4

DCP 6   DCP 9

DCP 3

DCP 8