logo_bip.gif

chor banner

MASCOT STANDARD FRONT2 1

Logo LDK 4

Logo SKS 3

Logowanie

Odwiedziło nas już:

2151300
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
176
1935
5720
35752
2151300

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe osobowe przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Siacisk im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania z Inspektorem Osobowych Dane - Panią Beatą Duch-Kosiorek, napisz pod adresem e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu czasu sprawy sprawy Sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo do ich dostępu danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do do zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.


 

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi

prosimy o kontakt z p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

 

zobacz nasze wiadomości22

CS 1

Uczniowie klasy III a i III c  podczas zajęć pozalekcyjnych od września do grudnia brali udział  w realizacji programu profilaktycznego ,,Wspólne kroki w Cyberświecie”. Program ten został opracowany przez zespół doświadczonych profilaktyków współpracujących z Fundacją ,,Poza Schematami”.

Głównym celem programu jest ukształtowanie wśród uczniów wiedzy i umiejętności, które sprzyjają bezpiecznemu korzystaniu z Internetu i mediów elektronicznych oraz chronią przed uzależnieniem od nich.

Ponadto zajęcia rozwijały  u uczniów ważne  umiejętności, takie jak komunikacja czy radzenie sobie z emocjami.

                                                                                                                                                                                                                                                        Danuta Romkowska
                                                                                                                                                                                                                                                        Małgorzata Szpejna

CS 2  CS 3

CS 4

CS 5   CS 6

CS 7   CS 8

CS 9