logo_bip.gif

chor banner

MASCOT STANDARD FRONT2 1

Logo LDK 4

Logo SKS 3

Logowanie

Odwiedziło nas już:

2151246
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
122
1935
5666
35698
2151246

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe osobowe przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Siacisk im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania z Inspektorem Osobowych Dane - Panią Beatą Duch-Kosiorek, napisz pod adresem e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu czasu sprawy sprawy Sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo do ich dostępu danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do do zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.


 

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi

prosimy o kontakt z p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

 

zobacz nasze wiadomości22

jeże 1

Wielu uczniów szkoły, w szczególności z klas 2 ai, 4 bi i 4 c, z pomocą najbliższych, w ramach ogólnopolskiej akcji Fundacji Ekologicznej ARKA ph. „Pomóżmy jeżom przetrwać zimę!”, wykonało domki dla jeży. Jeże to pożyteczne zwierzęta. Podlegają ochronie prawnej, kochają wolność, zapadają w stan hibernacji, potrzebują schronienia na zimę i pomocy człowieka! Niestety, jest ich coraz mniej! Uczniowie, którzy mają jednego lub kilka jeży na swojej działce, wybudowali domki, dzięki którym będą miały suche i bezpieczne legowisko. W ten sposób pomogą tym małym zwierzętom przetrwać zimę!

W budowie upcyklingowegodomku (domki mają wyższą wartość niż surowce do niego użyte!) pomogli dorośli, najczęściej tatusiowie i dziadkowie.

Uczniowie wraz z rodzicami wsparli również fundusz na budowę domków dla jeży, pomoc w opiece nad jeżami dla miłośników tych zwierząt i edukację dzieci i młodzieży wchodząc na stronę Fundacji Ekologicznej ARKA http://kupdeske.pl

   Szkolną akcję zainicjowaną przez SK LOP na początku października, zakończono w Dniu Jeża, czyli 10 listopada br. Uczniowie przesyłali wiadomości wraz ze zdjęciami domków, które prezentowane były na fanpage szkoły na Facebooku. Wśród nich były: Zosia Jastrzębowska z klasy 4 bi, Nadia Łebkowska z klasy 2 ai i Zuzia Bieńkowska z klasy 4 c. Następnie przynieśli domki do szkoły, gdzie zostały zaprezentowane na pięknej wystawie, zorganizowanej przez Panią Aldonę Chrząszcz, nauczyciela techniki.

Dziękujemy Pani Aldonie za zachęcenie uczniów do wykonania domków, zaangażowanie w akcję i zorganizowanie wystawy domków, a Uczniom i Wszystkim, którzy im pomagali, za  domki dla jeży. Mamy nadzieję, że w Waszych domkach zamieszkali już nowi lokatorzy. Dla wszystkich, którzy lubią te wyjątkowe zwierzątka, mała ściągawka, przygotowana przez Lasy Państwowe.

https://www.facebook.com/zpkwm/photos/a.578648282209126/3181226905284571/

jeże 2   jeże 3

jeże 4   jeże 5

jeże 6   jeże 7

jeże 8

jeże 9   jeże 10