OIP2

32056

Informujemy, że Twoje dane osobowe osobowe przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania z Inspektorem Osobowych Dane - Panią Beatą Duch-Kosiorek, napisz pod adresem

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo do ich dostępu danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi

prosimy o kontakt p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Szanowni Państwo,

na prośbę Ministerstwa Edukacji i Nauki przekazujemy broszury pt.: Dzieci w wirtualnej sieci i Nastolatki w wirtualnym tunelu. Zostały one opracowane przez Fundację Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii w Poznaniu.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałai.

Linki do broszury:

Dzieci w wirtualnej sieci

Nastolatki w wirtualnym tunelu

eko 1

„EKOnakręceni” to akcja proekologiczna i charytatywna zarazem, prowadzona w szkole już od wielu lat. To zbiórka plastikowych nakrętek np. na rehabilitację osób niepełnosprawnych, zakup wózków inwalidzkich, czy protez. Tym razem zbieramy nakrętki na rzecz dwóch chłopców – Filipka Bugajewskiego i Szymka Kozickiego.

Filip Bugajewski uczęszcza do oddziału przedszkolnego 0 ai. Wychowawczynią Filipka jest pani Kamila Radecka, która jednocześnie pełni funkcję opiekunka Szkolnego Koła PCK.

Chłopiec cierpi na wrodzoną sztywność stawów, czyli artrogrypozę. Cały czas walczy o sprawność. Nakrętki zbieramy na leczenie, operację i rehabilitację Filipka. Nakrętki dla Filipka są zbierane w sali oddziału 0 ai – parter sala nr 16 oraz w czerwonym pojemniku w kształcie serca przed Centrum handlowym Mrówka w Ciechanowie.

Szymek Kozicki, ma 4 latka, mieszka w Płoniawach w woj. mazowieckim. Chłopiec jest chory na Neuroblastomę IV stopnia – złośliwy nowotwór występujący tylko u dzieci. Nakrętki na leczenie, rehabilitację i pokrycie kosztów dojazdów Szymka możemy wrzucać do metalowych, niebieskich pojemników w kształcie serce przed Starostwem Powiatowym oraz Powiatowym Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie.

Pierwszego zgłoszenia, w tym roku szkolnym, w akcji „EKOnakręceni” dokonał Michał Mikołajczak - uczeń klasy 7 c. Chłopiec wrzucił do pojemnika przed Starostwem Powiatowym niepotrzebne, zbierane przez całą Rodzinę, plastikowe nakrętki.

Podajemy informację o uczniach, którzy zgłosili swój udział w akcji do dnia 25 września 2021 r.

Do czerwonego pojemnika przed Centrum handlowym Mrówka korki wrzucili: Nadia Łebkowska (2ai), Zosia Jastrzębowska (4 bi), Liliana Zaborowska (2 b), uczniowie klasy 2b, Oliwia Wiśniewska (7 c), Bartosz Sadowski (5 ci), Amelka Jankowska (2 b), Marysia Kaliszewska (3c), Maciej Ziemiński (2 c) i Michał Ostrowski (6 bi).

W niebieskich pojemnikach przed Starostwem Powiatowym i Powiatowym Centrum Kultury i sztuki w Ciechanowie swoje korki zamieścili: Michał Mikołajczak (7 c), Julka Szynkiewicz  (7 b), siostry Wiśniewskie - Oliwia (4 c) i Zosia (7 d), Grzesiu Maliszewski (3 ai), Mateusz (7ai) i Adaś (2ai) Smardzewscy, Marcel Gwiazdowski  (1b), Drużyna Z. (Zagórskich) w składzie Janek (5 ci), Madzia (2 b) i Marysia (1 b), Maja Bandurska (4 bi) oraz Igorek Olszewski (3 c).

Do niebieskiego pojemnika znajdującego się na terenie Zespołu Szkół nr 3 im. Stanisława Staszica  zebrane korki wrzuciła Lena Białorucka (4 ai).

W sali nr 16, w której przebywają przedszkolaki z oddziału  0 ai, do pojemnika - tuby korki wrzucili uczniowie klasy 3 c: Zosia Palińska, Gabrysia Szymańczyk, Lidka Moczarska, Ania Radecka, Wiktor Cicholski i Daniel Olszewski oraz Crispin Drejko z oddziału przedszkolnego O ai.

Kto ma w domu niepotrzebne nakrętki po napojach, wodzie, mleku, a także po chemii gospodarczej - po płynach do zmywania, żelach do kąpieli, szamponach, itp., ma szansę wesprzeć szczytny cel. Zachęcamy też tych, którzy do tej pory nie zbierali nakrętek, aby zaczęli to robić.

Prosimy o wrzucanie ich do specjalnych serc ustawionych w Ciechanowie w wielu miejscach, m.in. przed Starostwem Powiatowym, PCKiSz, Galerią Mrówka, szkołami ponadpodstawowymi: ILO (Krasiniak), ZS Nr 1 (Bem), ZS Nr 2 (Mickiewicz), ZS Nr 3 (Staszic) i ZST Centrum Kształcenia Ustawicznego lub do tuby w sali nr 16.

Wszystkim, którzy włączyli się do akcji dziękujemy i prosimy o dalsze zbieranie nakrętek. Zachęćcie do zbierania bliższą i dalszą rodzinę, sąsiadów, przyjaciół i znajomych. Razem zbierzemy więcej!

Prosimy, włączcie się do akcji. To nic nie kosztuje! Nakręćmy się na pomoc dla Filipka i Szymka!

Małgorzata Nowakowska, Kamila Radecka, Danuta Romkowska –

opiekunki Szkolnych Kół PCK i LOP