MASCOT STANDARD FRONT2 1

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Rekrutacja elektroniczna - https://ciechanow.edu.com.pl/kandydat/app/

Informacje o rekrutacji elektronicznej

Harmonogram działań kandydata

Terminy postępowania rekrutacyjnego

Badania lekarskie

dyplom

Szanowni Państwo,
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ciechanowie informuje, że w celu zwiększenia dostępności usług z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej uruchomiła 3 infolinie:

1. Telefoniczny dyżur psychologa w każdy poniedziałek od 11.00 do 13.00 pod tel. 515 96 97 43
2. Telefoniczny dyżur specjalisty (psychologa lub pedagoga) dotyczący spraw i dokumentacji na Zespół Orzekający od poniedziałku do piątku od 11.00 do 13.00 pod tel. 501 13 18 19
3. Telefoniczny dyżur logopedy w poniedziałki od 11.00 do 13.00, czwartki  od 11.00 do 13.00, piątki od 10.00 do 12.00 pod tel. 515 96 97 43

DYŻURY LOGOPEDY

DYŻURY PSYCHOLOGA

INFOLINIA - ZESPOŁY ORZEKAJĄCE

Bezpieczny powrót do szkoły uczniowie 1        Bezpieczny powrót do szkoły rodzice 1

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

DZ 1

Międzynarodowy Dzień Ziemi obchodzony jest 22 kwietnia. Tegorocznym motywem przewodnim tego największego ekologicznego święta było hasło „Przywróć naszą Ziemię”.

Uczniowie klas 1-3 wiedzą jak dbać o naszą planetę Ziemię, dlatego bardzo chętnie wzięli udział w akcji szkolnej  ,,Dzień Ziemi niech trwa!”,  która trwała do końca kwietnia.

Dając przykład własnym działaniem uczniowie propagowali postawy proekologiczne.

W akcji szkolnej wzięli udział:

Rafał Piórkowski - klasa 1a

Kamil Pawikowski-klasa 1a

Jakub Zadrożny -klasa 1c

Oliwier Kalinowski -klasa 2a

Krystian Kuźnicki- klasa 2a

Kacper Brzeziński- klasa 2b

Zofia Palińska- klasa 2c

Konrad Tyszkiewicz- klasa 2d.

Do akcji przyłączył się także Damian Kulicki z klasy 4c.

Wszystkim uczestnikom akcji szkolnej ,,Dzień Ziemi niech trwa" serdecznie dziękujemy za aktywny udział i promowanie postaw proekologicznych. Gratulujemy!

Cały świat jest w Waszych rękach !

Danuta Romkowska

organizator akcji