MASCOT STANDARD FRONT2 1

2094

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Nabór

Prosimy o potwierdzenie decyzji zapisu dziecka do klasy pierwszej / oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 7 w Ciechanowie. Należy pobrać i wypełnić niżej załączony dokument, a następnie przesłać e-mailem na adres szkola_p7@wp.pl lub w formie papierowej wrzucić do skrzynki znajdującej się w sekretariacie uczniowskim w dniach od 8 do 15 kwietnia 2021 roku.

POTWIERSZENIE WOLI RODZICA W ZAKRESIE PRZYJĘCIA KANDYDATA DO SZKOŁY (KLASA I / ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY)

dyplom

Szanowni Państwo,
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ciechanowie informuje, że w celu zwiększenia dostępności usług z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej uruchomiła 3 infolinie:

1. Telefoniczny dyżur psychologa w każdy poniedziałek od 11.00 do 13.00 pod tel. 515 96 97 43
2. Telefoniczny dyżur specjalisty (psychologa lub pedagoga) dotyczący spraw i dokumentacji na Zespół Orzekający od poniedziałku do piątku od 11.00 do 13.00 pod tel. 501 13 18 19
3. Telefoniczny dyżur logopedy w poniedziałki od 11.00 do 13.00, czwartki  od 11.00 do 13.00, piątki od 10.00 do 12.00 pod tel. 515 96 97 43

DYŻURY LOGOPEDY

DYŻURY PSYCHOLOGA

INFOLINIA - ZESPOŁY ORZEKAJĄCE

Bezpieczny powrót do szkoły uczniowie 1        Bezpieczny powrót do szkoły rodzice 1

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Katyń

W polskiej tradycji kwiecień to Miesiąc Pamięci Narodowej. To czas pamięci o ważnych wydarzeniach w historii naszego narodu, o których nie można zapomnieć. To pamięć o tych, którzy oddali swe życie w obronie Ojczyzny. Kwiecień przypomina wojenną okupację, deportacje Polaków na Syberię i do Kazachstanu, tragedię polskich oficerów, jeńców obozów sowieckich, którzy zostali zamordowani przez NKWD w Katyniu, Kozielsku, Ostaszkowie i w innych miejscach.

Zapalmy świecę,

my młodzi końca dwudziestego wieku,

zapatrzeni w ekrany komputerów,

spieszący ku kolorowym mirażom dobrego bytu.

Marzenia nasze krążą wokół wielkich domów

szybkich samochodów,

bogatych ludzi skrytych za maskami modnych złudzeń.
Stańmy w tym biegu.
Zatrzymajmy się na chwilę.
Tam, na nieludzkiej ziemi,

kiedyś zabito wiarę, nadzieję, miłość.

Jednym strzałem w tył głowy…

Pamięć o poległych i zamordowanych w czasie II wojny światowej powinnam nam wszystkim uświadomić, kim jesteśmy i jak drogo opłacona została nasza wolność. Jan Paweł II mówił do młodych :

Wy macie przenieść ku przyszłości to całe olbrzymie doświadczenie dziejów, któremu na imię „ Polska”. Tego trudu się nie lękajcie. Polska potrzebuje pamięci – aby pielęgnować tożsamość, którą przekazali nam nasi ojcowie i dziadowie, a do której każde pokolenie wnosi swój bezcenny wkład”.

Jako wyraz pamięci i hołdu dla bohaterów, którzy ginęli za wolną i niepodległą Polskę, uczniowie na lekcjach historii przygotowali prace związane z Miesiącem Pamięci Narodowej.

Katyń 1   Katyń 2

Katyń 3   Katyń 4