logo_bip.gif

chor banner

MASCOT STANDARD FRONT2 1

Logowanie

Odwiedziło nas już:

1713907
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
2094
2157
9295
44637
1713907

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 Nabór

Prosimy o potwierdzenie decyzji zapisu dziecka do klasy pierwszej / oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 7 w Ciechanowie. Należy pobrać i wypełnić niżej załączony dokument, a następnie przesłać e-mailem na adres szkola_p7@wp.pl lub w formie papierowej wrzucić do skrzynki znajdującej się w sekretariacie uczniowskim w dniach od 8 do 15 kwietnia 2021 roku.

POTWIERSZENIE WOLI RODZICA W ZAKRESIE PRZYJĘCIA KANDYDATA DO SZKOŁY (KLASA I / ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY)

 

dyplom

dyplom

 

 

Szanowni Państwo,
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ciechanowie informuje, że w celu zwiększenia dostępności usług z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej uruchomiła 3 infolinie:

1. Telefoniczny dyżur psychologa w każdy poniedziałek od 11.00 do 13.00 pod tel. 515 96 97 43
2. Telefoniczny dyżur specjalisty (psychologa lub pedagoga) dotyczący spraw i dokumentacji na Zespół Orzekający od poniedziałku do piątku od 11.00 do 13.00 pod tel. 501 13 18 19
3. Telefoniczny dyżur logopedy w poniedziałki od 11.00 do 13.00, czwartki  od 11.00 do 13.00, piątki od 10.00 do 12.00 pod tel. 515 96 97 43

DYŻURY LOGOPEDY

DYŻURY PSYCHOLOGA

INFOLINIA - ZESPOŁY ORZEKAJĄCE

 

Bezpieczny powrót do szkoły uczniowie 1        Bezpieczny powrót do szkoły rodzice 1

 

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

Katyń

W polskiej tradycji kwiecień to Miesiąc Pamięci Narodowej. To czas pamięci o ważnych wydarzeniach w historii naszego narodu, o których nie można zapomnieć. To pamięć o tych, którzy oddali swe życie w obronie Ojczyzny. Kwiecień przypomina wojenną okupację, deportacje Polaków na Syberię i do Kazachstanu, tragedię polskich oficerów, jeńców obozów sowieckich, którzy zostali zamordowani przez NKWD w Katyniu, Kozielsku, Ostaszkowie i w innych miejscach.

Zapalmy świecę,

my młodzi końca dwudziestego wieku,

zapatrzeni w ekrany komputerów,

spieszący ku kolorowym mirażom dobrego bytu.

Marzenia nasze krążą wokół wielkich domów

szybkich samochodów,

bogatych ludzi skrytych za maskami modnych złudzeń.
Stańmy w tym biegu.
Zatrzymajmy się na chwilę.
Tam, na nieludzkiej ziemi,

kiedyś zabito wiarę, nadzieję, miłość.

Jednym strzałem w tył głowy…

Pamięć o poległych i zamordowanych w czasie II wojny światowej powinnam nam wszystkim uświadomić, kim jesteśmy i jak drogo opłacona została nasza wolność. Jan Paweł II mówił do młodych :

Wy macie przenieść ku przyszłości to całe olbrzymie doświadczenie dziejów, któremu na imię „ Polska”. Tego trudu się nie lękajcie. Polska potrzebuje pamięci – aby pielęgnować tożsamość, którą przekazali nam nasi ojcowie i dziadowie, a do której każde pokolenie wnosi swój bezcenny wkład”.

Jako wyraz pamięci i hołdu dla bohaterów, którzy ginęli za wolną i niepodległą Polskę, uczniowie na lekcjach historii przygotowali prace związane z Miesiącem Pamięci Narodowej.

 

Katyń 1   Katyń 2

Katyń 3   Katyń 4

Katyń 5   Katyń 6

Katyń 7   Katyń 8