logo_bip.gif

chor banner

MASCOT STANDARD FRONT2 1

Logowanie

Odwiedziło nas już:

1713838
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
2025
2157
9226
44568
1713838

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 Nabór

Prosimy o potwierdzenie decyzji zapisu dziecka do klasy pierwszej / oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 7 w Ciechanowie. Należy pobrać i wypełnić niżej załączony dokument, a następnie przesłać e-mailem na adres szkola_p7@wp.pl lub w formie papierowej wrzucić do skrzynki znajdującej się w sekretariacie uczniowskim w dniach od 8 do 15 kwietnia 2021 roku.

POTWIERSZENIE WOLI RODZICA W ZAKRESIE PRZYJĘCIA KANDYDATA DO SZKOŁY (KLASA I / ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY)

 

dyplom

dyplom

 

 

Szanowni Państwo,
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ciechanowie informuje, że w celu zwiększenia dostępności usług z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej uruchomiła 3 infolinie:

1. Telefoniczny dyżur psychologa w każdy poniedziałek od 11.00 do 13.00 pod tel. 515 96 97 43
2. Telefoniczny dyżur specjalisty (psychologa lub pedagoga) dotyczący spraw i dokumentacji na Zespół Orzekający od poniedziałku do piątku od 11.00 do 13.00 pod tel. 501 13 18 19
3. Telefoniczny dyżur logopedy w poniedziałki od 11.00 do 13.00, czwartki  od 11.00 do 13.00, piątki od 10.00 do 12.00 pod tel. 515 96 97 43

DYŻURY LOGOPEDY

DYŻURY PSYCHOLOGA

INFOLINIA - ZESPOŁY ORZEKAJĄCE

 

Bezpieczny powrót do szkoły uczniowie 1        Bezpieczny powrót do szkoły rodzice 1

 

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

żonkil 1

Nasza  szkoła wzięła udział w akcji „ ŻONKILE”, która jest  organizowana co roku 19  kwietnia w rocznicę wybuchu powstania w getcie warszawskim. Jest to akcja społeczno-edukacyjna organizowana przez  Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN. Celem akcji jest propagowanie wiedzy na temat powstania w getcie warszawskim, które wybuchło 19 kwietnia 1943 roku. Jego bezpośrednią przyczyną była decyzja o likwidacji getta warszawskiego w związku z realizacją przez hitlerowców planu zagłady Żydów.

W klasach IV-VIII zostały przeprowadzone lekcje związane z tą tematyką. Uczniowie wykonywali również papierowe żonkile, które są symbolem pamięci o powstaniu warszawskim.

Dlaczego to akurat żonkile ? Związane są z postacią Marka Edelmana, ostatniego przywódcy powstania, który w każdą rocznicę żydowskiego zrywu  dostawał te kwiaty od anonimowej osoby. Sam również co roku 19 kwietnia składał pod Pomnikiem Bohaterów Getta bukiet żółtych kwiatów - często były to właśnie żonkile. Ponadto żonkil to kwiat, którego rozłożone płatki układają się w kształt sześcioramiennej gwiazdy. Kwitną też  w tym samym czasie, gdy obchodzona jest rocznica wybuchu powstania. Kwiaty te symbolizują pamięć, szacunek i nadzieję,  stały  się symbolem zbiorowej pamięci.

żonkil 3   żonkil 2 

żonkil 5    żonkil 4

żonkil 6   

żonkil 8   żonkil 9