logo_bip.gif

chor banner

MASCOT STANDARD FRONT2 1

Logowanie

Odwiedziło nas już:

1713882
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
2069
2157
9270
44612
1713882

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 Nabór

Prosimy o potwierdzenie decyzji zapisu dziecka do klasy pierwszej / oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 7 w Ciechanowie. Należy pobrać i wypełnić niżej załączony dokument, a następnie przesłać e-mailem na adres szkola_p7@wp.pl lub w formie papierowej wrzucić do skrzynki znajdującej się w sekretariacie uczniowskim w dniach od 8 do 15 kwietnia 2021 roku.

POTWIERSZENIE WOLI RODZICA W ZAKRESIE PRZYJĘCIA KANDYDATA DO SZKOŁY (KLASA I / ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY)

 

dyplom

dyplom

 

 

Szanowni Państwo,
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ciechanowie informuje, że w celu zwiększenia dostępności usług z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej uruchomiła 3 infolinie:

1. Telefoniczny dyżur psychologa w każdy poniedziałek od 11.00 do 13.00 pod tel. 515 96 97 43
2. Telefoniczny dyżur specjalisty (psychologa lub pedagoga) dotyczący spraw i dokumentacji na Zespół Orzekający od poniedziałku do piątku od 11.00 do 13.00 pod tel. 501 13 18 19
3. Telefoniczny dyżur logopedy w poniedziałki od 11.00 do 13.00, czwartki  od 11.00 do 13.00, piątki od 10.00 do 12.00 pod tel. 515 96 97 43

DYŻURY LOGOPEDY

DYŻURY PSYCHOLOGA

INFOLINIA - ZESPOŁY ORZEKAJĄCE

 

Bezpieczny powrót do szkoły uczniowie 1        Bezpieczny powrót do szkoły rodzice 1

 

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

1 zdjęcie Samuel

Grupa nauczycieli, uczniów klas 6 i 7 naszej szkoły oraz rodziców uczestniczyła w niecodziennym spotkaniu on-line, zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Ciechanowie. Gościem spotkania był Samuel Sosnowski, miłośnik ptaków, ornitolog obrączkarz, twitcher,podróżnik, uczestnik ekspedycji do Meksyku i RPA, student biologii na Uniwersytecie Gdańskim, absolwent naszej Szkoły.

To właśnie w murach Szkoły Podstawowej nr 7, nauczyciel przyrody, Pan Marek Murawski podczas zajęć terenowych zaszczepił w Samuelu pasję do obserwacji ptaków.

Samuel to świetny gawędziarz, który wielokrotnie gościł w różnych stacjach telewizyjnych, opowiadając o swojej pasji, powrotach ptaków na wiosnę, czy wróblach, które znikają z polskich miast.

Tym razem, zabrał obecnych w fascynującą przyrodniczą podróż po Republice Południowej Afryki. Jako student UG dwukrotnie uczestniczył w badawczych ekspedycjach do tego kraju, wykonał setki zdjęć i nakręcił wiele filmów. Podczas spotkania Samuel zaprezentował efekty swojej pracy, fotografie licznych afrykańskich zwierząt, przede wszystkim ptaków, ale również owadów, ssaków, a także żyjących tam ludzi. Jego prezentacja była zapowiedzią wystawy zdjęć, pt. ,,Republika Południowej Afryki - przyrodnicza perła Czarnego Kontynentu", którą można oglądać w gablotach na deptaku, na ul. Warszawskiej w Ciechanowie. Patronat nad wystawą objął Urząd Miasta Ciechanów.

W dobie pandemii i związanych z nią obostrzeń wielu tęskni za podróżami. Z całą pewnością prezentacja oraz wystawa nie są w stanie tego zastąpić. Jej autor ma nadzieję, że słuchając jego historii  o fascynującej przyrodzie RPA i oglądając kolorowe zdjęcia, chociaż na chwilę można oderwać się od obecnej rzeczywistości.

Zachęcamy do obserwacji ptaków, żyjących tuż obok nas, a także zapraszamy na lekcję przyrody na świeżym powietrzu na ul. Warszawską, gdzie można obejrzeć ww. wystawę.  Proponujemy również obejrzenie audycji telewizyjnych z udziałem Samuela.

Gratulujemy Samuelowi wspaniałej wystawy, i życzymy zdrowia oraz kolejnych, tak udanych ekspedycji! Powodzenia! Serdecznie zapraszamy na spotkanie do naszej szkoły.

  

                                                         Małgorzata Nowakowska – opiekun SK LOP

Jeśli z jakiegoś powodu nie udało się Wam uczestniczyć w spotkaniu na żywo, materiał jest dostępny na  stronie:

https://www.facebook.com/659818207473442/videos/270530827991407       

                                        

Foto - Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowie, Urząd Miasta Ciechanów, Małgorzata Nowakowska

https://www.facebook.com/umciechanow/photos/a.399460183423558/3794701160566093

Ciekawostki z życia wróbli 

https://dziendobry.tvn.pl/a/z-miast-znikaja-wroble--to-wina-wspolczesnej-architektury?fbclid=IwAR1YUdNj-WRPRc5V4Tg9Ekq14znmYOhkyGC0-ygHtwC2aWs7T3H6bgkOkEY

Dlaczego ptaki wędrują? 

https://dziendobry.tvn.pl/a/ptaki-wracaja-do-polski--bo-sa-patriotami-?fbclid=IwAR3TqVoQe5RS_WeMloZEHQ2lSWgnEwj6zonL35Q824i2P9pUjWrJuR_RUKY

O niezwykłej pasji twitcherów:

https://dziendobry.tvn.pl/a/kim-sa-twitchersi-niezwykla-pasja-obserwatorow-ptakow?fbclid=IwAR3PwnVlL4lT2nQlJ7ZIul9qxCmBUWdOonX4FfF4DVmnGqvNJVjaFCEkfVs

2 zdjęcie Samuel   3 zdjęcie Samuel

4zdjęcie Samuel   5 zdjęcie Samuel