logo_bip.gif

chor banner

MASCOT STANDARD FRONT2 1

Logowanie

Odwiedziło nas już:

1713850
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
2037
2157
9238
44580
1713850

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 Nabór

Prosimy o potwierdzenie decyzji zapisu dziecka do klasy pierwszej / oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 7 w Ciechanowie. Należy pobrać i wypełnić niżej załączony dokument, a następnie przesłać e-mailem na adres szkola_p7@wp.pl lub w formie papierowej wrzucić do skrzynki znajdującej się w sekretariacie uczniowskim w dniach od 8 do 15 kwietnia 2021 roku.

POTWIERSZENIE WOLI RODZICA W ZAKRESIE PRZYJĘCIA KANDYDATA DO SZKOŁY (KLASA I / ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY)

 

dyplom

dyplom

 

 

Szanowni Państwo,
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ciechanowie informuje, że w celu zwiększenia dostępności usług z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej uruchomiła 3 infolinie:

1. Telefoniczny dyżur psychologa w każdy poniedziałek od 11.00 do 13.00 pod tel. 515 96 97 43
2. Telefoniczny dyżur specjalisty (psychologa lub pedagoga) dotyczący spraw i dokumentacji na Zespół Orzekający od poniedziałku do piątku od 11.00 do 13.00 pod tel. 501 13 18 19
3. Telefoniczny dyżur logopedy w poniedziałki od 11.00 do 13.00, czwartki  od 11.00 do 13.00, piątki od 10.00 do 12.00 pod tel. 515 96 97 43

DYŻURY LOGOPEDY

DYŻURY PSYCHOLOGA

INFOLINIA - ZESPOŁY ORZEKAJĄCE

 

Bezpieczny powrót do szkoły uczniowie 1        Bezpieczny powrót do szkoły rodzice 1

 

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

logo Krasiniaka

Organizatorami Powiatowego Konkursu Wiedzy i Umiejętności Ligi Zadaniowej Krasiniak 2021 są Stowarzyszenie Wychowanków i Wychowawców I Liceum Ogólnokształcącego w Ciechanowie „IRYDION” oraz I Liceum Ogólnokształcące im. Zygmunta Krasińskiego w Ciechanowie. Do udziału w Lidze organizatorzy zaprosili uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych. Rywalizacja miała charakter indywidualny. 

Uczniowie brali udział w konkursie pod merytoryczną opieką nauczycieli. Zawody przebiegały dwuetapowo w pięciu sekcjach. Pierwszy etap polegał na przygotowaniu pracy o charakterze badawczym lub/i rozwiązaniu listy zadań. W etapie finałowym należało obronić tezy sformułowane wpracy badawczej lub zweryfikować zastosowane metody rozwiązywania zadań.

Komisje konkursowe oceniając prace oraz wykonanie zadań stosowały następujące kryteria: prawidłowość zastosowanych metod badawczych i rozwiązywania zadań, rzetelność, wnikliwość, inwencję, kreatywność, oryginalność zastosowanych metod badawczych, samodzielność i twórcze ujęcie zagadnień konkursowych.

Jako pierwsi, rywalizację zakończyli uczniowie startujący w sekcji języków obcych (angielski). Naszą szkołę – z sukcesem -  reprezentowały cztery uczennice. I miejsce uzyskała Emilia Prusińska z klasy 8 ai, a równorzędne II miejsce zajęły – Amelia Kazimierska z klasy 8 ai oraz Zofia Nicman i Karolina Filipowicz z klasy 7 b.  Kolejne wyniki ogłosiła komisja konkursowa sekcji społeczno-historycznej. Przystąpiły do niej dwie uczennice. Laureatką I miejsca została Karolina Filipowicz z klasy 7 b, a na II miejscu uplasowała się Alicja Bastkowska z klasy 8 b. Jako ostatnie, zostały ogłoszone wyniki zmagań w sekcji przyrodniczej. Tu, wystartowały trzy uczennice. I znowu sukces! Zwyciężyły  – Magda Smolińska i Dominika Łuczak z klasy 8 b. Laureatką II miejsca została Karolina Filipowicz z klasy 7 b. W sekcji przedmiotów ścisłych w Lidze uczestniczyło dwoje uczniów – Karolina Filipowicz z klasy 7 b i Mikołaj Welenc z klasy 8 ci. Obydwoje zakwalifikowali się do II etapu. Uczniowie szkoły nie zdecydowali się na udział w sekcji polonistyczno-artystycznej Ligi.

Organizatorzy z wielkim uznaniem dla wszystkich uczestników, a w szczególności dla triumfatorów, ogłaszali kolejno wyniki Ligi Zadaniowej. Podkreślali, że za każdym z tych sukcesów stoją pasja i zaangażowanie uczestników oraz ich opiekunów. Opiekunami merytorycznymi byli: w sekcji języków obcych pani Patrycja Imielska; w sekcji społeczno-historycznej – pani Lidia Symołon, w sekcji przyrodniczej – pani Małgorzata Nowakowska i w sekcji przedmiotów ścisłych - pani Iwona Kowalska.

Uroczyste ogłoszenie wyników oraz wręczenie dyplomów (zaświadczeń) dla zwycięzców I, II i III miejsca odbędzie się w czasie Dnia Otwartego w siedzibie I Liceum Ogólnokształcącym im. Zygmunta Krasińskiego w Ciechanowie.

Gratulujemy laureatom i ich opiekunom, i życzymy kolejnych sukcesów naukowych!

Lista osób nagrodzonych (Liga Zadaniowa – sekcja języków obcych - angielski)

http://krasiniak.pl/2021/03/29/liga-zadaniowa-sekcja-jezykow-obcych/?fbclid=IwAR2oE9jueQWUw9LcaLd91Sc74SjhyjCOHyVI68NJTORD_F1-8V5EbJyxM1s

Wyniki sekcji społeczno-historycznej Ligi Zadaniowej 2021

http://krasiniak.pl/2021/04/18/wyniki-sekcji-spoleczno-historycznej-ligi-zadaniowej-2021/?fbclid=IwAR0Dub0Z_ZJC4TgnL743-n-GeHkLNvL9TKIGQoBBLIDgEot1vhjC0mCGQnA

Wyniki II etapu Ligi Zadaniowej 2021 Sekcja przyrodnicza

https://krasiniak.pl/2021/04/20/liga-zadaniowa-2021-wyniki-sekcji-przyrodniczej/?fbclid=IwAR0fpW3owWj1x6bLhp_KXOe1gkHLo3QU-X89ErgSAnAX3V_FFMkxkMbNBVQ