MASCOT STANDARD FRONT2 1

2037

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Nabór

Prosimy o potwierdzenie decyzji zapisu dziecka do klasy pierwszej / oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 7 w Ciechanowie. Należy pobrać i wypełnić niżej załączony dokument, a następnie przesłać e-mailem na adres szkola_p7@wp.pl lub w formie papierowej wrzucić do skrzynki znajdującej się w sekretariacie uczniowskim w dniach od 8 do 15 kwietnia 2021 roku.

POTWIERSZENIE WOLI RODZICA W ZAKRESIE PRZYJĘCIA KANDYDATA DO SZKOŁY (KLASA I / ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY)

dyplom

Szanowni Państwo,
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ciechanowie informuje, że w celu zwiększenia dostępności usług z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej uruchomiła 3 infolinie:

1. Telefoniczny dyżur psychologa w każdy poniedziałek od 11.00 do 13.00 pod tel. 515 96 97 43
2. Telefoniczny dyżur specjalisty (psychologa lub pedagoga) dotyczący spraw i dokumentacji na Zespół Orzekający od poniedziałku do piątku od 11.00 do 13.00 pod tel. 501 13 18 19
3. Telefoniczny dyżur logopedy w poniedziałki od 11.00 do 13.00, czwartki  od 11.00 do 13.00, piątki od 10.00 do 12.00 pod tel. 515 96 97 43

DYŻURY LOGOPEDY

DYŻURY PSYCHOLOGA

INFOLINIA - ZESPOŁY ORZEKAJĄCE

Bezpieczny powrót do szkoły uczniowie 1        Bezpieczny powrót do szkoły rodzice 1

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

logo Krasiniaka

Organizatorami Powiatowego Konkursu Wiedzy i Umiejętności Ligi Zadaniowej Krasiniak 2021 są Stowarzyszenie Wychowanków i Wychowawców I Liceum Ogólnokształcącego w Ciechanowie „IRYDION” oraz I Liceum Ogólnokształcące im. Zygmunta Krasińskiego w Ciechanowie. Do udziału w Lidze organizatorzy zaprosili uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych. Rywalizacja miała charakter indywidualny.

Uczniowie brali udział w konkursie pod merytoryczną opieką nauczycieli. Zawody przebiegały dwuetapowo w pięciu sekcjach. Pierwszy etap polegał na przygotowaniu pracy o charakterze badawczym lub/i rozwiązaniu listy zadań. W etapie finałowym należało obronić tezy sformułowane wpracy badawczej lub zweryfikować zastosowane metody rozwiązywania zadań.

Komisje konkursowe oceniając prace oraz wykonanie zadań stosowały następujące kryteria: prawidłowość zastosowanych metod badawczych i rozwiązywania zadań, rzetelność, wnikliwość, inwencję, kreatywność, oryginalność zastosowanych metod badawczych, samodzielność i twórcze ujęcie zagadnień konkursowych.

Jako pierwsi, rywalizację zakończyli uczniowie startujący w sekcji języków obcych (angielski). Naszą szkołę – z sukcesem -  reprezentowały cztery uczennice. I miejsce uzyskała Emilia Prusińska z klasy 8 ai, a równorzędne II miejsce zajęły – Amelia Kazimierska z klasy 8 ai oraz Zofia Nicman i Karolina Filipowicz z klasy 7 b.  Kolejne wyniki ogłosiła komisja konkursowa sekcji społeczno-historycznej. Przystąpiły do niej dwie uczennice. Laureatką I miejsca została Karolina Filipowicz z klasy 7 b, a na II miejscu uplasowała się Alicja Bastkowska z klasy 8 b. Jako ostatnie, zostały ogłoszone wyniki zmagań w sekcji przyrodniczej. Tu, wystartowały trzy uczennice. I znowu sukces! Zwyciężyły  – Magda Smolińska i Dominika Łuczak z klasy 8 b. Laureatką II miejsca została Karolina Filipowicz z klasy 7 b. W sekcji przedmiotów ścisłych w Lidze uczestniczyło dwoje uczniów – Karolina Filipowicz z klasy 7 b i Mikołaj Welenc z klasy 8 ci. Obydwoje zakwalifikowali się do II etapu. Uczniowie szkoły nie zdecydowali się na udział w sekcji polonistyczno-artystycznej Ligi.

Organizatorzy z wielkim uznaniem dla wszystkich uczestników, a w szczególności dla triumfatorów, ogłaszali kolejno wyniki Ligi Zadaniowej. Podkreślali, że za każdym z tych sukcesów stoją pasja i zaangażowanie uczestników oraz ich opiekunów. Opiekunami merytorycznymi byli: w sekcji języków obcych pani Patrycja Imielska; w sekcji społeczno-historycznej – pani Lidia Symołon, w sekcji przyrodniczej – pani Małgorzata Nowakowska i w sekcji przedmiotów ścisłych - pani Iwona Kowalska.

Uroczyste ogłoszenie wyników oraz wręczenie dyplomów (zaświadczeń) dla zwycięzców I, II i III miejsca odbędzie się w czasie Dnia Otwartego w siedzibie I Liceum Ogólnokształcącym im. Zygmunta Krasińskiego w Ciechanowie.

Gratulujemy laureatom i ich opiekunom, i życzymy kolejnych sukcesów naukowych!

Lista osób nagrodzonych (Liga Zadaniowa – sekcja języków obcych - angielski)

Wyniki sekcji społeczno-historycznej Ligi Zadaniowej 2021

Wyniki II etapu Ligi Zadaniowej 2021 Sekcja przyrodnicza