MASCOT STANDARD FRONT2 1

2064

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Nabór

Prosimy o potwierdzenie decyzji zapisu dziecka do klasy pierwszej / oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 7 w Ciechanowie. Należy pobrać i wypełnić niżej załączony dokument, a następnie przesłać e-mailem na adres szkola_p7@wp.pl lub w formie papierowej wrzucić do skrzynki znajdującej się w sekretariacie uczniowskim w dniach od 8 do 15 kwietnia 2021 roku.

POTWIERSZENIE WOLI RODZICA W ZAKRESIE PRZYJĘCIA KANDYDATA DO SZKOŁY (KLASA I / ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY)

dyplom

Szanowni Państwo,
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ciechanowie informuje, że w celu zwiększenia dostępności usług z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej uruchomiła 3 infolinie:

1. Telefoniczny dyżur psychologa w każdy poniedziałek od 11.00 do 13.00 pod tel. 515 96 97 43
2. Telefoniczny dyżur specjalisty (psychologa lub pedagoga) dotyczący spraw i dokumentacji na Zespół Orzekający od poniedziałku do piątku od 11.00 do 13.00 pod tel. 501 13 18 19
3. Telefoniczny dyżur logopedy w poniedziałki od 11.00 do 13.00, czwartki  od 11.00 do 13.00, piątki od 10.00 do 12.00 pod tel. 515 96 97 43

DYŻURY LOGOPEDY

DYŻURY PSYCHOLOGA

INFOLINIA - ZESPOŁY ORZEKAJĄCE

Bezpieczny powrót do szkoły uczniowie 1        Bezpieczny powrót do szkoły rodzice 1

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dzień Ziemi

Międzynarodowy Dzień Ziemi obchodzony jest 22 kwietnia. Tegorocznym motywem przewodnim tego największego ekologicznego święta jest hasło „Przywróć naszą Ziemię”.

Zachęcam Uczniów klas 1-3 do udziału w akcji szkolnej ,,Dzień Ziemi niech trwa!
Zastanówcie się, które z Waszych codziennych czynności pomagają chronić Ziemię? (oszczędzanie wody, energii elektrycznej, segregacja śmieci, dbałość o środowisko przyrodnicze, itp.)

Wykonajcie zdjęcie obrazujące jedno Wasze działanie i prześlijcie do 30 kwietnia na mój adres przez dziennik elektroniczny Librus lub platformę edukacyjną Microsoft Teams.
Wszystkie przesłane zdjęcia Uczniów zaprezentujemy na fb szkoły, najciekawszych 10 zdjęć  w Galerii na stronie szkoły.

Liczę na Waszą pomysłowość i kreatywność.

Danuta Romkowska

koordynator promocji zdrowia w szkole