logo_bip.gif

chor banner

MASCOT STANDARD FRONT2 1

Logowanie

Odwiedziło nas już:

1713872
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
2059
2157
9260
44602
1713872

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 Nabór

Prosimy o potwierdzenie decyzji zapisu dziecka do klasy pierwszej / oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 7 w Ciechanowie. Należy pobrać i wypełnić niżej załączony dokument, a następnie przesłać e-mailem na adres szkola_p7@wp.pl lub w formie papierowej wrzucić do skrzynki znajdującej się w sekretariacie uczniowskim w dniach od 8 do 15 kwietnia 2021 roku.

POTWIERSZENIE WOLI RODZICA W ZAKRESIE PRZYJĘCIA KANDYDATA DO SZKOŁY (KLASA I / ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY)

 

dyplom

dyplom

 

 

Szanowni Państwo,
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ciechanowie informuje, że w celu zwiększenia dostępności usług z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej uruchomiła 3 infolinie:

1. Telefoniczny dyżur psychologa w każdy poniedziałek od 11.00 do 13.00 pod tel. 515 96 97 43
2. Telefoniczny dyżur specjalisty (psychologa lub pedagoga) dotyczący spraw i dokumentacji na Zespół Orzekający od poniedziałku do piątku od 11.00 do 13.00 pod tel. 501 13 18 19
3. Telefoniczny dyżur logopedy w poniedziałki od 11.00 do 13.00, czwartki  od 11.00 do 13.00, piątki od 10.00 do 12.00 pod tel. 515 96 97 43

DYŻURY LOGOPEDY

DYŻURY PSYCHOLOGA

INFOLINIA - ZESPOŁY ORZEKAJĄCE

 

Bezpieczny powrót do szkoły uczniowie 1        Bezpieczny powrót do szkoły rodzice 1

 

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

WWW szkoła

Jak wybrać szkołę ponadpodstawową? 5 wskazówek i garść informacji

Już wkrótce ukończysz szkołę podstawową – pora zatem pomyśleć o przyszłości. Najbliższe tygodnie to czas podejmowania ważnych decyzji, które ukształtują Twoją przyszłość. W jakim kierunku chcesz się rozwijać? Jaka opcja będzie dla Ciebie najlepsza? Zanim zdecydujesz, poznaj wszystkie możliwości!

Szkoły ponadpodstawowe – jaki masz wybór?

Liceum ogólnokształcące – to 4-letni kurs, który przygotuje Cię do matury. Klasy LO są profilowane w taki sposób, aby umożliwić Ci podjęcie studiów na określonym kierunku. Sprawdź ofertę liceów w Twojej okolicy i zdecyduj, jaki profil zapewni Ci najlepszy start na wymarzone studia!

Technikum – kształcenie potrwa tu 5 lat, jednak oprócz przygotowania do matury da Ci też tytuł zawodowy, np. technik informatyk, technik elektryk i wiele innych. Po ukończeniu technikum będziesz mieć uprawnienia do pracy w wybranym zawodzie i możliwość kontynuacji nauki na związanym z nim kierunku studiów. To świetne rozwiązanie, jeżeli zależy Ci na dobrej pracy, a jednocześnie nie chcesz zamykać sobie drogi do tytułu inżyniera czy magistra – a więc eksperta w swojej dziedzinie.

Szkoła branżowa I stopnia – trwa tylko 3 lata i zapewnia tytuł zawodowy, np. kucharz, fryzjer czy mechanik pojazdów samochodowych. Po kursie I stopnia możesz od razu podjąć pracę, więc jest to najszybszy sposób, aby się usamodzielnić. Możesz także kontynuować naukę na kursie II stopnia, który przygotuje Cię do matury i dalszych studiów.

Zanim podejmiesz decyzję…

  • Przemyśl swoje plany na przyszłość. Może już wiesz, w jakim zawodzie chcesz pracować? Sprawdź, jakie wykształcenie jest wymagane – niektóre zawody (np. adwokat, lekarz, nauczyciel) wymagają ukończenia studiów.
  • Weź pod uwagę swoje zainteresowania – to ważne, aby czerpać przyjemność z pracy. Pasja pomaga również osiągnąć pełnię profesjonalizmu, ponieważ rozwijasz się przede wszystkim dla siebie!
  • Przyjrzyj się swojej osobowości. Czy Twoje cechy idą w parze z wizją na przyszłość? Niektóre zawody wymagają pewności siebie, inne – skrupulatnej organizacji i dyscypliny. Zastanów się, do czego masz predyspozycje ;)
  • Pamiętaj, że to Twój wybór – podejmij go samodzielnie, nie patrząc na decyzje przyjaciół. Jeżeli masz wątpliwości, zapytaj o radę doświadczoną osobę, której ufasz, np. kogoś z rodziny lub ulubionego nauczyciela.
  • Miej na uwadze swoją kondycję psychiczną i fizyczną – do wykonywania niektórych zawodów potrzeba ponadprzeciętnej sprawności, zaś inne mogą generować sporo stresu.