logo_bip.gif

chor banner

MASCOT STANDARD FRONT2 1

Logowanie

Odwiedziło nas już:

1713930
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
2117
2157
9318
44660
1713930

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 Nabór

Prosimy o potwierdzenie decyzji zapisu dziecka do klasy pierwszej / oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 7 w Ciechanowie. Należy pobrać i wypełnić niżej załączony dokument, a następnie przesłać e-mailem na adres szkola_p7@wp.pl lub w formie papierowej wrzucić do skrzynki znajdującej się w sekretariacie uczniowskim w dniach od 8 do 15 kwietnia 2021 roku.

POTWIERSZENIE WOLI RODZICA W ZAKRESIE PRZYJĘCIA KANDYDATA DO SZKOŁY (KLASA I / ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY)

 

dyplom

dyplom

 

 

Szanowni Państwo,
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ciechanowie informuje, że w celu zwiększenia dostępności usług z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej uruchomiła 3 infolinie:

1. Telefoniczny dyżur psychologa w każdy poniedziałek od 11.00 do 13.00 pod tel. 515 96 97 43
2. Telefoniczny dyżur specjalisty (psychologa lub pedagoga) dotyczący spraw i dokumentacji na Zespół Orzekający od poniedziałku do piątku od 11.00 do 13.00 pod tel. 501 13 18 19
3. Telefoniczny dyżur logopedy w poniedziałki od 11.00 do 13.00, czwartki  od 11.00 do 13.00, piątki od 10.00 do 12.00 pod tel. 515 96 97 43

DYŻURY LOGOPEDY

DYŻURY PSYCHOLOGA

INFOLINIA - ZESPOŁY ORZEKAJĄCE

 

Bezpieczny powrót do szkoły uczniowie 1        Bezpieczny powrót do szkoły rodzice 1

 

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

obraz 2021 04 18 082826

Magda Smolińska, uczennica klasy 8 b, przedstawicielka SK LOP,  weźmie udział w nagraniu audiobooka Lekcji ciepła! Jest to nagroda za udział w wyjątkowym konkursie dla uczniów szkół podstawowych z Ciechanowa.

Nawiązuje on do corocznej akcji edukacyjno-ekologicznej, podczas której dzieci uczone są czym jest ciepło i jak racjonalnie z niego korzystać. Organizatorem konkursu jest PEC Ciechanów Sp. z o.o. w Ciechanowie we współpracy z COEK STUDIO. Patronem medialnym akcji jest Radio Rekord Mazowsze na 88,7 FM.

Magda przesłała do organizatorów krótkie nagranie tekstu wybranej przez siebie postaci z bajki „Czerwony Kapturek w mieście”. Teraz, uczennica  otrzyma wybraną część książki z serii „Czerwony Kapturek w mieście”, przeczyta ją i nagra, a następnie odeśle do PEC. Ciekawe, w jaką postać z bajkiwcieli się Magda - może w Czerwonego Kapturka, Babcię, a może  Kota Kluchę...? Z niecierpliwością czekamy na ostateczny efekt pracy, czyli nagranie audiobooka Lekcji ciepła. Już niedługo usłyszymy Magdę w Radiu Rekord Mazowsze!

Ogłoszenie wyników konkursu w Radiu Rekord Mazowsze Nagrajmy razem audiobooka – czas 1:28 min.

https://www.facebook.com/watch/live/?v=462216654831748&ref=watch_permalink

Wyniki konkursu Nagrajmy razem audiobooka

https://www.pecciechanow.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=477:konkurs-lekcje-ciepla-audiobook-wyniki&catid=2:aktualnosci&Itemid=116