MASCOT STANDARD FRONT2 1

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Nabór

Prosimy o potwierdzenie decyzji zapisu dziecka do klasy pierwszej / oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 7 w Ciechanowie. Należy pobrać i wypełnić niżej załączony dokument, a następnie przesłać e-mailem na adres szkola_p7@wp.pl lub w formie papierowej wrzucić do skrzynki znajdującej się w sekretariacie uczniowskim w dniach od 8 do 15 kwietnia 2021 roku.

POTWIERSZENIE WOLI RODZICA W ZAKRESIE PRZYJĘCIA KANDYDATA DO SZKOŁY (KLASA I / ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY)

dyplom

Szanowni Państwo,
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ciechanowie informuje, że w celu zwiększenia dostępności usług z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej uruchomiła 3 infolinie:

1. Telefoniczny dyżur psychologa w każdy poniedziałek od 11.00 do 13.00 pod tel. 515 96 97 43
2. Telefoniczny dyżur specjalisty (psychologa lub pedagoga) dotyczący spraw i dokumentacji na Zespół Orzekający od poniedziałku do piątku od 11.00 do 13.00 pod tel. 501 13 18 19
3. Telefoniczny dyżur logopedy w poniedziałki od 11.00 do 13.00, czwartki  od 11.00 do 13.00, piątki od 10.00 do 12.00 pod tel. 515 96 97 43

DYŻURY LOGOPEDY

DYŻURY PSYCHOLOGA

INFOLINIA - ZESPOŁY ORZEKAJĄCE

Bezpieczny powrót do szkoły uczniowie 1        Bezpieczny powrót do szkoły rodzice 1

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

obraz 2021 04 18 082826

Magda Smolińska, uczennica klasy 8 b, przedstawicielka SK LOP,  weźmie udział w nagraniu audiobooka Lekcji ciepła! Jest to nagroda za udział w wyjątkowym konkursie dla uczniów szkół podstawowych z Ciechanowa.

Nawiązuje on do corocznej akcji edukacyjno-ekologicznej, podczas której dzieci uczone są czym jest ciepło i jak racjonalnie z niego korzystać. Organizatorem konkursu jest PEC Ciechanów Sp. z o.o. w Ciechanowie we współpracy z COEK STUDIO. Patronem medialnym akcji jest Radio Rekord Mazowsze na 88,7 FM.

Magda przesłała do organizatorów krótkie nagranie tekstu wybranej przez siebie postaci z bajki „Czerwony Kapturek w mieście”. Teraz, uczennica  otrzyma wybraną część książki z serii „Czerwony Kapturek w mieście”, przeczyta ją i nagra, a następnie odeśle do PEC. Ciekawe, w jaką postać z bajkiwcieli się Magda - może w Czerwonego Kapturka, Babcię, a może  Kota Kluchę...? Z niecierpliwością czekamy na ostateczny efekt pracy, czyli nagranie audiobooka Lekcji ciepła. Już niedługo usłyszymy Magdę w Radiu Rekord Mazowsze!

Ogłoszenie wyników konkursu w Radiu Rekord Mazowsze Nagrajmy razem audiobooka – czas 1:28 min.

Wyniki konkursu Nagrajmy razem audiobooka