logo_bip.gif

chor banner

MASCOT STANDARD FRONT2 1

Logowanie

Odwiedziło nas już:

1713944
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
2131
2157
9332
44674
1713944

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 Nabór

Prosimy o potwierdzenie decyzji zapisu dziecka do klasy pierwszej / oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 7 w Ciechanowie. Należy pobrać i wypełnić niżej załączony dokument, a następnie przesłać e-mailem na adres szkola_p7@wp.pl lub w formie papierowej wrzucić do skrzynki znajdującej się w sekretariacie uczniowskim w dniach od 8 do 15 kwietnia 2021 roku.

POTWIERSZENIE WOLI RODZICA W ZAKRESIE PRZYJĘCIA KANDYDATA DO SZKOŁY (KLASA I / ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY)

 

dyplom

dyplom

 

 

Szanowni Państwo,
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ciechanowie informuje, że w celu zwiększenia dostępności usług z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej uruchomiła 3 infolinie:

1. Telefoniczny dyżur psychologa w każdy poniedziałek od 11.00 do 13.00 pod tel. 515 96 97 43
2. Telefoniczny dyżur specjalisty (psychologa lub pedagoga) dotyczący spraw i dokumentacji na Zespół Orzekający od poniedziałku do piątku od 11.00 do 13.00 pod tel. 501 13 18 19
3. Telefoniczny dyżur logopedy w poniedziałki od 11.00 do 13.00, czwartki  od 11.00 do 13.00, piątki od 10.00 do 12.00 pod tel. 515 96 97 43

DYŻURY LOGOPEDY

DYŻURY PSYCHOLOGA

INFOLINIA - ZESPOŁY ORZEKAJĄCE

 

Bezpieczny powrót do szkoły uczniowie 1        Bezpieczny powrót do szkoły rodzice 1

 

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

autyzm

Na całym świecie 2 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Jednak z uwagi na okres świąteczny przesunęliśmy wydarzenia na 19-29 marca 2021 r. Głównym celem podjętych działań było podniesienie świadomości społeczności szkolnej na temat autyzmu. Corocznym motywem obchodów jest kolor niebieski.

19 marca w klasie 2b dzieci wraz z wychowawczynią przyszły ubrane na niebiesko. Tematyka zajęć zwracała uwagę na problemy i potrzeby osób z autyzmem. Uczniowie zaśpiewali piosenkę z okazji Dnia Świadomości Autyzmu. Podczas spotkania nie zabrakło także ćwiczeń sensorycznych, które pozwoliły dzieciom choć na chwilę wejść w rolę koleżanki i kolegi z zaburzeniami autystycznymi. 

26 marca dzieci z obydwu oddziałów „0” przyszły ubrane na niebiesko. Pani Dorota Krawczyk przeczytała dzieciom książkę pod tytułem „ Krzyś jest wyjątkowy” Charlesa A. Amenta lll. Uczniowie uczestniczyli też w krótkiej pogadance na temat autyzmu. Dzieci uświadomiły sobie, że osoby ze spektrum autyzmu, wprawdzie wyglądają zwyczajnie, to odbierają świat  nieszablonowo.Podczas zajęć zdalnych wychowawcy zaprezentowali filmy o tematyce związanej z autyzmem i przypomnieli uczniom, że wśród społeczności szkolnej są również uczniowie z autyzmem.

Autyzm jest wśród nas. Wystarczy go poznać. Wystarczy zrozumieć dzieci z autyzmem, aby zmienić świat tych osób i ich rodzin na lepszy.Na znak solidarności z osobami z autyzmem na budynku szkolnym znajduje się podświetlony na niebiesko napis AUTYZM.Zachęcamy Was do ubrania się na niebiesko w dniu 2 kwietnia na znak solidarności z osobami z autyzmem.

 

BARDZO DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA WŁĄCZENIE SIĘ W AKCJĘ.

Koordynowały ją panie Joanna Humięcka, Małgorzata Sobczyńska, Dorota Krawczyk i Mariola Szcząchor.

autyzm 7

autyzm 2   autyzm 3

autyzm 4   autyzm 5

autyzm 1