MASCOT STANDARD FRONT2 1

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Nabór

Prosimy o potwierdzenie decyzji zapisu dziecka do klasy pierwszej / oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 7 w Ciechanowie. Należy pobrać i wypełnić niżej załączony dokument, a następnie przesłać e-mailem na adres szkola_p7@wp.pl lub w formie papierowej wrzucić do skrzynki znajdującej się w sekretariacie uczniowskim w dniach od 8 do 15 kwietnia 2021 roku.

POTWIERSZENIE WOLI RODZICA W ZAKRESIE PRZYJĘCIA KANDYDATA DO SZKOŁY (KLASA I / ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY)

dyplom

Szanowni Państwo,
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ciechanowie informuje, że w celu zwiększenia dostępności usług z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej uruchomiła 3 infolinie:

1. Telefoniczny dyżur psychologa w każdy poniedziałek od 11.00 do 13.00 pod tel. 515 96 97 43
2. Telefoniczny dyżur specjalisty (psychologa lub pedagoga) dotyczący spraw i dokumentacji na Zespół Orzekający od poniedziałku do piątku od 11.00 do 13.00 pod tel. 501 13 18 19
3. Telefoniczny dyżur logopedy w poniedziałki od 11.00 do 13.00, czwartki  od 11.00 do 13.00, piątki od 10.00 do 12.00 pod tel. 515 96 97 43

DYŻURY LOGOPEDY

DYŻURY PSYCHOLOGA

INFOLINIA - ZESPOŁY ORZEKAJĄCE

Bezpieczny powrót do szkoły uczniowie 1        Bezpieczny powrót do szkoły rodzice 1

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

autyzm

Na całym świecie 2 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Jednak z uwagi na okres świąteczny przesunęliśmy wydarzenia na 19-29 marca 2021 r. Głównym celem podjętych działań było podniesienie świadomości społeczności szkolnej na temat autyzmu. Corocznym motywem obchodów jest kolor niebieski.

19 marca w klasie 2b dzieci wraz z wychowawczynią przyszły ubrane na niebiesko. Tematyka zajęć zwracała uwagę na problemy i potrzeby osób z autyzmem. Uczniowie zaśpiewali piosenkę z okazji Dnia Świadomości Autyzmu. Podczas spotkania nie zabrakło także ćwiczeń sensorycznych, które pozwoliły dzieciom choć na chwilę wejść w rolę koleżanki i kolegi z zaburzeniami autystycznymi.

26 marca dzieci z obydwu oddziałów „0” przyszły ubrane na niebiesko. Pani Dorota Krawczyk przeczytała dzieciom książkę pod tytułem „ Krzyś jest wyjątkowy” Charlesa A. Amenta lll. Uczniowie uczestniczyli też w krótkiej pogadance na temat autyzmu. Dzieci uświadomiły sobie, że osoby ze spektrum autyzmu, wprawdzie wyglądają zwyczajnie, to odbierają świat  nieszablonowo.Podczas zajęć zdalnych wychowawcy zaprezentowali filmy o tematyce związanej z autyzmem i przypomnieli uczniom, że wśród społeczności szkolnej są również uczniowie z autyzmem.

Autyzm jest wśród nas. Wystarczy go poznać. Wystarczy zrozumieć dzieci z autyzmem, aby zmienić świat tych osób i ich rodzin na lepszy.Na znak solidarności z osobami z autyzmem na budynku szkolnym znajduje się podświetlony na niebiesko napis AUTYZM.Zachęcamy Was do ubrania się na niebiesko w dniu 2 kwietnia na znak solidarności z osobami z autyzmem.

BARDZO DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA WŁĄCZENIE SIĘ W AKCJĘ.

Koordynowały ją panie Joanna Humięcka, Małgorzata Sobczyńska, Dorota Krawczyk i Mariola Szcząchor.

autyzm 7

autyzm 2   autyzm 3