logo_bip.gif

chor banner

MASCOT STANDARD FRONT2 1

Logowanie

Odwiedziło nas już:

1713959
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
2146
2157
9347
44689
1713959

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 Nabór

Prosimy o potwierdzenie decyzji zapisu dziecka do klasy pierwszej / oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 7 w Ciechanowie. Należy pobrać i wypełnić niżej załączony dokument, a następnie przesłać e-mailem na adres szkola_p7@wp.pl lub w formie papierowej wrzucić do skrzynki znajdującej się w sekretariacie uczniowskim w dniach od 8 do 15 kwietnia 2021 roku.

POTWIERSZENIE WOLI RODZICA W ZAKRESIE PRZYJĘCIA KANDYDATA DO SZKOŁY (KLASA I / ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY)

 

dyplom

dyplom

 

 

Szanowni Państwo,
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ciechanowie informuje, że w celu zwiększenia dostępności usług z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej uruchomiła 3 infolinie:

1. Telefoniczny dyżur psychologa w każdy poniedziałek od 11.00 do 13.00 pod tel. 515 96 97 43
2. Telefoniczny dyżur specjalisty (psychologa lub pedagoga) dotyczący spraw i dokumentacji na Zespół Orzekający od poniedziałku do piątku od 11.00 do 13.00 pod tel. 501 13 18 19
3. Telefoniczny dyżur logopedy w poniedziałki od 11.00 do 13.00, czwartki  od 11.00 do 13.00, piątki od 10.00 do 12.00 pod tel. 515 96 97 43

DYŻURY LOGOPEDY

DYŻURY PSYCHOLOGA

INFOLINIA - ZESPOŁY ORZEKAJĄCE

 

Bezpieczny powrót do szkoły uczniowie 1        Bezpieczny powrót do szkoły rodzice 1

 

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

3 22 marca swiatowy dzien wody foodfakty.pl

22 marca obchodziliśmy Światowy Dzień Wody. Hasło tegorocznego Święta 2021  „Docenianie wody” miało nam uświadomić, jak ważna w życiu każdego człowieka jest woda. W imieniu Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie, Szkolne Koło LOP zachęciło uczniów i nauczycieli do obejrzenia premiery spektaklu pt. „SPRAWA WODY – kto ją nam kradnie?”. Przedstawienie można było oglądać w tym dniu, na kanale Aktywni Błękitni na YouTube i profilu Aktywni Błękitni na Facebooku. 

Mamy jednak dla Was dobrą wiadomość. Spektakl on-line pt. „SPRAWA WODY – kto ją nam kradnie?” można jeszcze obejrzeć pod linkiem:

https://www.facebook.com/AktywniBlekitni/videos/2867638600174870 – czas od 10:00 min

   Niebanalną edukacyjną przygodę można przeżyć oglądając również spektakl teatralny on-line pt. „Nowa Hydrozagadka, czyli dzieci i ryby mają głos”. 

https://www.facebook.com/AktywniBlekitni/videos/224983985808892  - czas od 14:40 min.

Uczniowie śledząc historię bohaterów, będą zastanawiać się nad rolą wody w naszym codziennym życiu, nad tym jak możemy zadbać o jej zasoby, a także jak mądrze żyć w jej otoczeniu.Dowiedzą się czym jest retencjonowanie wody, podyskutują o tym czy lepiej żyć w zielonym czy w zabetonowanym otoczeniu oraz nauczymy się jak przeciwdziałać suszy i powodzi. Dzięki zdobytej wiedzy stawią czoła wodnym wyzwaniom!

Niestety, pomimo naszego zaangażowania, w tym roku szkolnym nasza Szkoła nie może przystąpić do sieci szkół przyjaznych wodzie w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego Aktywni Błękitni, ponieważ w tegorocznej edycji programu „Aktywni Błękitni – Szkoła przyjazna wodzie" biorą udział szkoły podstawowe z obszaru działania czterech regionów wodnych: RZGW w Białymstoku, Bydgoszczy, Gdańsku i Gliwicach. Niezależnie od tego, bądźmy aktywni i przyjaźni wodzie! Doceniajmy ją wszędzie gdzie jesteśmy!

                               Opiekun Szkolnego Koła LOP - Małgorzata Nowakowska