MASCOT STANDARD FRONT2 1

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Nabór

Prosimy o potwierdzenie decyzji zapisu dziecka do klasy pierwszej / oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 7 w Ciechanowie. Należy pobrać i wypełnić niżej załączony dokument, a następnie przesłać e-mailem na adres szkola_p7@wp.pl lub w formie papierowej wrzucić do skrzynki znajdującej się w sekretariacie uczniowskim w dniach od 8 do 15 kwietnia 2021 roku.

POTWIERSZENIE WOLI RODZICA W ZAKRESIE PRZYJĘCIA KANDYDATA DO SZKOŁY (KLASA I / ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY)

dyplom

Szanowni Państwo,
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ciechanowie informuje, że w celu zwiększenia dostępności usług z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej uruchomiła 3 infolinie:

1. Telefoniczny dyżur psychologa w każdy poniedziałek od 11.00 do 13.00 pod tel. 515 96 97 43
2. Telefoniczny dyżur specjalisty (psychologa lub pedagoga) dotyczący spraw i dokumentacji na Zespół Orzekający od poniedziałku do piątku od 11.00 do 13.00 pod tel. 501 13 18 19
3. Telefoniczny dyżur logopedy w poniedziałki od 11.00 do 13.00, czwartki  od 11.00 do 13.00, piątki od 10.00 do 12.00 pod tel. 515 96 97 43

DYŻURY LOGOPEDY

DYŻURY PSYCHOLOGA

INFOLINIA - ZESPOŁY ORZEKAJĄCE

Bezpieczny powrót do szkoły uczniowie 1        Bezpieczny powrót do szkoły rodzice 1

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

3 22 marca swiatowy dzien wody foodfakty.pl

22 marca obchodziliśmy Światowy Dzień Wody. Hasło tegorocznego Święta 2021  „Docenianie wody” miało nam uświadomić, jak ważna w życiu każdego człowieka jest woda. W imieniu Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie, Szkolne Koło LOP zachęciło uczniów i nauczycieli do obejrzenia premiery spektaklu pt. „SPRAWA WODY – kto ją nam kradnie?”. Przedstawienie można było oglądać w tym dniu, na kanale Aktywni Błękitni na YouTube i profilu Aktywni Błękitni na Facebooku.

Mamy jednak dla Was dobrą wiadomość. Spektakl on-line pt. „SPRAWA WODY – kto ją nam kradnie?” można jeszcze obejrzeć pod linkiem:

https://www.facebook.com/AktywniBlekitni/videos/2867638600174870 – czas od 10:00 min

Niebanalną edukacyjną przygodę można przeżyć oglądając również spektakl teatralny on-line pt. „Nowa Hydrozagadka, czyli dzieci i ryby mają głos”.

https://www.facebook.com/AktywniBlekitni/videos/224983985808892  - czas od 14:40 min.

Uczniowie śledząc historię bohaterów, będą zastanawiać się nad rolą wody w naszym codziennym życiu, nad tym jak możemy zadbać o jej zasoby, a także jak mądrze żyć w jej otoczeniu.Dowiedzą się czym jest retencjonowanie wody, podyskutują o tym czy lepiej żyć w zielonym czy w zabetonowanym otoczeniu oraz nauczymy się jak przeciwdziałać suszy i powodzi. Dzięki zdobytej wiedzy stawią czoła wodnym wyzwaniom!

Niestety, pomimo naszego zaangażowania, w tym roku szkolnym nasza Szkoła nie może przystąpić do sieci szkół przyjaznych wodzie w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego Aktywni Błękitni, ponieważ w tegorocznej edycji programu „Aktywni Błękitni – Szkoła przyjazna wodzie" biorą udział szkoły podstawowe z obszaru działania czterech regionów wodnych: RZGW w Białymstoku, Bydgoszczy, Gdańsku i Gliwicach. Niezależnie od tego, bądźmy aktywni i przyjaźni wodzie! Doceniajmy ją wszędzie gdzie jesteśmy!

Opiekun Szkolnego Koła LOP - Małgorzata Nowakowska