logo_bip.gif

chor banner

MASCOT STANDARD FRONT2 1

Logowanie

Odwiedziło nas już:

1713833
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
2020
2157
9221
44563
1713833

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 Nabór

Prosimy o potwierdzenie decyzji zapisu dziecka do klasy pierwszej / oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 7 w Ciechanowie. Należy pobrać i wypełnić niżej załączony dokument, a następnie przesłać e-mailem na adres szkola_p7@wp.pl lub w formie papierowej wrzucić do skrzynki znajdującej się w sekretariacie uczniowskim w dniach od 8 do 15 kwietnia 2021 roku.

POTWIERSZENIE WOLI RODZICA W ZAKRESIE PRZYJĘCIA KANDYDATA DO SZKOŁY (KLASA I / ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY)

 

dyplom

dyplom

 

 

Szanowni Państwo,
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ciechanowie informuje, że w celu zwiększenia dostępności usług z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej uruchomiła 3 infolinie:

1. Telefoniczny dyżur psychologa w każdy poniedziałek od 11.00 do 13.00 pod tel. 515 96 97 43
2. Telefoniczny dyżur specjalisty (psychologa lub pedagoga) dotyczący spraw i dokumentacji na Zespół Orzekający od poniedziałku do piątku od 11.00 do 13.00 pod tel. 501 13 18 19
3. Telefoniczny dyżur logopedy w poniedziałki od 11.00 do 13.00, czwartki  od 11.00 do 13.00, piątki od 10.00 do 12.00 pod tel. 515 96 97 43

DYŻURY LOGOPEDY

DYŻURY PSYCHOLOGA

INFOLINIA - ZESPOŁY ORZEKAJĄCE

 

Bezpieczny powrót do szkoły uczniowie 1        Bezpieczny powrót do szkoły rodzice 1

 

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

lacza nas drzewa 1 01 1

Pierwszego dnia wiosny wystartowała ogólnopolska kampania Lasów Polskich „Łączą nas drzewa”. Do akcji włączyło się Szkolne Koło LOP.

  Pragniemy zaakcentować, że szkolną wspólnotę możemy budować także w relacjach z ojczystą przyrodą. Przyroda to spuścizna, którą odziedziczyliśmy po przodkach i którą przekażemy następcom.

Wyrazem naszej dbałości o przyrodę będzie sadzenie drzew i dbałość o nie. Pokażmy, że łączą nas drzewa.Akcję sadzenia drzew na terenie Szkoły przeprowadziliśmy po raz pierwszy we wrześniu 2020 r., kiedy to dołączyliśMY do ogólnopolskiej akcji #sadziMY z Prezydentem i posadź własne drzewko! 

http://sp7ciechanow.pl/galeria/index.php/Sadzimy-z-Prezydentem

Kampania „Łączą nas drzewa” ma skupić naszą uwagę na roli drzew w przyrodzie. Podczas wydarzeń, które zaplanowano do końca kwietnia (rozpoczną się po zniesieniu obostrzeń), zostaną posadzone drzewa i odbędzie się również szereg leśnych imprez. Zorganizują je Lasy Państwowe wspólnie z Ministerstwem Klimatu i Środowiska. 21 marca ogólnopolską akcję „Łączą nas drzewa" zainaugurował Prezydent RP Andrzej Duda.

Czekamy więc na złagodzenie obecnych obostrzeń wynikających z sytuacji epidemiologicznej w kraju, i czekamy na sygnał do sadzenia drzew od zaprzyjaźnionych Ludzi Lasu z Nadleśnictwa Ciechanów.

Przeszło rok przeżyliśmy w cieniu pandemii. Zamknięci w domach, pozbawieni światła słonecznego, ślęcząc przed ekranami. Brak nam kontaktu ze światem. Dlatego proponujemy Polakom, by ruszyli do lasu i na nowo poczuli łączność z przyrodą – mówi Andrzej Konieczny, dyrektor generalny Lasów Państwowych. 

Zachęcamy Was do wykonywania zdjęć drzew w miejscach, w których przebywacie z najbliższymi, rodziną, przyjaciółmi, kolegami. Pierwsze zdjęcia przesłali koledzy ze szkolnej ławki – uczniowie klasy 8 b, członkowie SK LOP – Oskar Jurkowski i Piotr Kwiatkowski. Połączyła ich szkoła, a teraz łączą ich wspomnienia ze wspólnej rowerowej wyprawy do miejskich parków, w których królują drzewa.

Zdjęcia zostały wykonane dwóch parkach imienia Marii Konopnickiej i Jarosława Dąbrowskiego. Parki  są duże i zadbane, położone w Zespole Przyrodniczo-Krajobrazowym Dolina Rzeki Łydyni.. Rosną tu drzewa, są  ławki, na których można usiąść i odpocząć, a także porozmawiać ze sobą.        

                                                                        Oskar Jurkowski i Piotr Kwiatkowski

Czekamy na kolejne zdjęcia miejsc, w których łączą Was Drzewa. Może to być pobliski las, park, a może drzewo przy Waszym domu, w ogrodzie, sadzie, przy drodze, na terenie szkoły, itp.

Zdjęcia proszę przesyłać na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z krótką informacją nawiązującą do tematyki kampanii. Przypominam, że akcja trwa do końca kwietnia 2021 r.

                                                   Opiekun SK LOP Małgorzata Nowakowska

park Marii 1   park Marii 2

park Marii 3   park Marii 4

park Marii 5