MASCOT STANDARD FRONT2 1

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Nabór

Prosimy o potwierdzenie decyzji zapisu dziecka do klasy pierwszej / oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 7 w Ciechanowie. Należy pobrać i wypełnić niżej załączony dokument, a następnie przesłać e-mailem na adres szkola_p7@wp.pl lub w formie papierowej wrzucić do skrzynki znajdującej się w sekretariacie uczniowskim w dniach od 8 do 15 kwietnia 2021 roku.

POTWIERSZENIE WOLI RODZICA W ZAKRESIE PRZYJĘCIA KANDYDATA DO SZKOŁY (KLASA I / ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY)

dyplom

Szanowni Państwo,
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ciechanowie informuje, że w celu zwiększenia dostępności usług z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej uruchomiła 3 infolinie:

1. Telefoniczny dyżur psychologa w każdy poniedziałek od 11.00 do 13.00 pod tel. 515 96 97 43
2. Telefoniczny dyżur specjalisty (psychologa lub pedagoga) dotyczący spraw i dokumentacji na Zespół Orzekający od poniedziałku do piątku od 11.00 do 13.00 pod tel. 501 13 18 19
3. Telefoniczny dyżur logopedy w poniedziałki od 11.00 do 13.00, czwartki  od 11.00 do 13.00, piątki od 10.00 do 12.00 pod tel. 515 96 97 43

DYŻURY LOGOPEDY

DYŻURY PSYCHOLOGA

INFOLINIA - ZESPOŁY ORZEKAJĄCE

Bezpieczny powrót do szkoły uczniowie 1        Bezpieczny powrót do szkoły rodzice 1

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

lacza nas drzewa 1 01 1

Pierwszego dnia wiosny wystartowała ogólnopolska kampania Lasów Polskich „Łączą nas drzewa”. Do akcji włączyło się Szkolne Koło LOP.

Pragniemy zaakcentować, że szkolną wspólnotę możemy budować także w relacjach z ojczystą przyrodą. Przyroda to spuścizna, którą odziedziczyliśmy po przodkach i którą przekażemy następcom.

Wyrazem naszej dbałości o przyrodę będzie sadzenie drzew i dbałość o nie. Pokażmy, że łączą nas drzewa.Akcję sadzenia drzew na terenie Szkoły przeprowadziliśmy po raz pierwszy we wrześniu 2020 r., kiedy to dołączyliśMY do ogólnopolskiej akcji #sadziMY z Prezydentem i posadź własne drzewko!

Kampania „Łączą nas drzewa” ma skupić naszą uwagę na roli drzew w przyrodzie. Podczas wydarzeń, które zaplanowano do końca kwietnia (rozpoczną się po zniesieniu obostrzeń), zostaną posadzone drzewa i odbędzie się również szereg leśnych imprez. Zorganizują je Lasy Państwowe wspólnie z Ministerstwem Klimatu i Środowiska. 21 marca ogólnopolską akcję „Łączą nas drzewa" zainaugurował Prezydent RP Andrzej Duda.

Czekamy więc na złagodzenie obecnych obostrzeń wynikających z sytuacji epidemiologicznej w kraju, i czekamy na sygnał do sadzenia drzew od zaprzyjaźnionych Ludzi Lasu z Nadleśnictwa Ciechanów.

Przeszło rok przeżyliśmy w cieniu pandemii. Zamknięci w domach, pozbawieni światła słonecznego, ślęcząc przed ekranami. Brak nam kontaktu ze światem. Dlatego proponujemy Polakom, by ruszyli do lasu i na nowo poczuli łączność z przyrodą – mówi Andrzej Konieczny, dyrektor generalny Lasów Państwowych.

Zachęcamy Was do wykonywania zdjęć drzew w miejscach, w których przebywacie z najbliższymi, rodziną, przyjaciółmi, kolegami. Pierwsze zdjęcia przesłali koledzy ze szkolnej ławki – uczniowie klasy 8 b, członkowie SK LOP – Oskar Jurkowski i Piotr Kwiatkowski. Połączyła ich szkoła, a teraz łączą ich wspomnienia ze wspólnej rowerowej wyprawy do miejskich parków, w których królują drzewa.

Zdjęcia zostały wykonane dwóch parkach imienia Marii Konopnickiej i Jarosława Dąbrowskiego. Parki  są duże i zadbane, położone w Zespole Przyrodniczo-Krajobrazowym Dolina Rzeki Łydyni.. Rosną tu drzewa, są  ławki, na których można usiąść i odpocząć, a także porozmawiać ze sobą.

Oskar Jurkowski i Piotr Kwiatkowski

Czekamy na kolejne zdjęcia miejsc, w których łączą Was Drzewa. Może to być pobliski las, park, a może drzewo przy Waszym domu, w ogrodzie, sadzie, przy drodze, na terenie szkoły, itp.

Zdjęcia proszę przesyłać na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z krótką informacją nawiązującą do tematyki kampanii. Przypominam, że akcja trwa do końca kwietnia 2021 r.

Opiekun SK LOP Małgorzata Nowakowska

park Marii 1   park Marii 2